Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol van a határ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a határ?

Figyelt kérdés
Normális párkapcsolatot elünk..vagyis azt Hittem .20 eve Lany vaggyok,4eves kapcsolattal. Szeretem magamat elengedni,bevallom.De a barátom az utobbi idöben teljesithetetlen kéréseket ad. Az elejen meg volt amibe bele mentem,a vicc kedvéért..na de...ott kezdödött,lementünk a Blatonra vagy Horvatba,napozzak melltartö nelkül.Ok,egyefene nyaralunk...De azutan mar ugyis fürödjek...Tengernél meg elment,mert nehezen talalsz iseröst aki felismerne,elment ez is. Viszont jöttek minel extremebbek,hogy vegyek at pizzarendelest melltarto nelkul,ebbe mar nem mentem bele,kiverte a dilit,ogy miert vagyok begyöpösödött...ok belementem,hogy furdö köppenybe atveszem,de semmi több,...Vagy voltunk Budapesten a Aquaparkban a csuzdazoban,amikor pedig lecsusztunk,a bal mellemröl leesett a bikini,persze ö nem szolt mert az tetszett neki,hogy mas latta a mellbimbom. A vadvizes csuszdanal amikor erösen esunk bele a vizbe,persze ott allt a elsösegelynek dolgozo ferfi,ott beszelt minden ok,minden ok,10 szer megkerdezte,csakhogy lassa a mellem..ez meg neki tetszett... es meg folytathatnám a kéréseket,es mar nagyon elegem van ebböl,nem akarom hogy negy ev igy menjen el,tudtok valamit javasolni? vagy valaki jart hasonlo helyzetben? köszi elöre is...baratom egyébként 24

2017. jún. 4. 23:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
kedves 10es..irj kérlek privat üzenetet...es ird oda hogy te vagy..
2017. jún. 7. 00:35
 12/12 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg,és kössetek kompromisszumot.

Szereti ha mások is lássák a jó alakodat,de maximum melltaró nélkul,ennyi.A hetvenes-nyolcavans években divat volt a strandokon a szabad mell,sőt töbségben voltak a cicis nők.És persze a baráti körökön belül,a strandi büfékben is, a nők töbsége egyszerűen úgy voltak ciciben (csak egy tanga) mint napjainkban meltartóban.Volt rá eset,hogy a strandon összefutot egyik ismerőssel,és természetesen viselkedtek mindketten,szégyen nélkül.Nem egyszer láttam hogy este is kempinges lakókocsikban,a baráti sörözések közepette ,közös sportjátékokon belül uganúgy voltak a nők egy szál bikinialsóban mint a férfiak csak fürdőnadragban.És ha barátod barátja látta a egyik barátnő,vagy feleség cicijét,semmi gond nem volt.Olyan volt mint most látod fürdőruciban.A nudista strand az akkor is elkülönitve volt.

2017. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!