Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiú barátomnak láttam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú barátomnak láttam a dolgát, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lány vagyok, 18 éves. Van egy fiú barátom, nagyon jóba vagyunk, nincs köztünk semmi. Voltunk egy kerti buliba, ahol ő nagyon berúgott, így kétszer is láttam a farkát. Egyszer elment pisilni a bokorba, de nem látta, hogy én ott vagyok tőle pár méterre, mivel sötét volt, meg tényleg be is volt rúgva. Pont ott pisilt mellettem és telibe láttam. Majd később, amikor lefeküdt aludni az egyik emeleti szobába, úgy volt, hogy én is abba a szobába alszok, mert két különálló ágy van a szoba két sarkába. Amikor bementem ott feküdt az ágyon teljesen meztelenül. Lefeküdtem aludni, a másik ágyba, de őszintén szólva felizgatott és este többször felkeltem megnézni. Nem tudom mi van velem, nem akarok tőle semmit, de most így nem tudom eldönteni, hogy hogy elmondjam-e neki vagy tartsam magamba, ami persze nehéz, mert elkap a röhögés, ha rágondolok, de még is tetszett a dolog. Ráadásul volt, hogy még állt is neki.
2017. okt. 24. 00:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő itta le magát, neki kéne cikinek éreznie, amiket olyankor tesz. Te nyugodtan röhöghetsz rajta, mert ezen tényleg azt lehet. Ha akarod, mondd el neki, ha nem, akkor ne. :D
2017. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a nagy kérdés: dugnál vele?
2017. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Hülye kérdés. Beszéljétek meg, hátha ő is akarja.
2017. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ő nem hiszem, hogy tud róla, hogy láttam, amikor a bokornál volt, akkor biztos nem, az ágyban meg amikor reggel magához tért már be volt takarózva.

De amikor ránézek elkap a nevetés :)

2017. okt. 24. 00:32
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát... lehet, hogy lefeküdnék vele, de mivel a barátom, nem lenne jó vége és ezt nem akarom, de ha idegen lenne, szerintem igen, legalább is amit láttam az tetszett.
2017. okt. 24. 00:33
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne mondd el neki.
2017. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz ha nem fekszel le vele, és ha elmesélnés ő lehet, hogy szeretné.. stbstb, tönkremehet sokminden ezzel, nemhiszem, hogy jó ötlet lenne:/
2017. okt. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Nincs egy kicsit hideg a meztelenkedésre ?
2017. okt. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen attól félek, hogy ha elmondom, akkor akar majd valamit...
2017. okt. 24. 00:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Múlthéten volt, nagyon jó idő volt akkor még, de értelemszerűen pisilni nem meztelenül pisilt a szoba pedig fűtött volt... Amúgy meg volt rajta takaró, csak a fele ember kilógott belőle.
2017. okt. 24. 00:46
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!