Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiú barátomnak láttam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú barátomnak láttam a dolgát, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lány vagyok, 18 éves. Van egy fiú barátom, nagyon jóba vagyunk, nincs köztünk semmi. Voltunk egy kerti buliba, ahol ő nagyon berúgott, így kétszer is láttam a farkát. Egyszer elment pisilni a bokorba, de nem látta, hogy én ott vagyok tőle pár méterre, mivel sötét volt, meg tényleg be is volt rúgva. Pont ott pisilt mellettem és telibe láttam. Majd később, amikor lefeküdt aludni az egyik emeleti szobába, úgy volt, hogy én is abba a szobába alszok, mert két különálló ágy van a szoba két sarkába. Amikor bementem ott feküdt az ágyon teljesen meztelenül. Lefeküdtem aludni, a másik ágyba, de őszintén szólva felizgatott és este többször felkeltem megnézni. Nem tudom mi van velem, nem akarok tőle semmit, de most így nem tudom eldönteni, hogy hogy elmondjam-e neki vagy tartsam magamba, ami persze nehéz, mert elkap a röhögés, ha rágondolok, de még is tetszett a dolog. Ráadásul volt, hogy még állt is neki.
2017. okt. 24. 00:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj rajta, de szerintem csak akkor mond el, ha szeretnél is valamit tőle:) Ha esetleg szeretnél róla beszélni írj rám nyugodtan, szeretek dumálni és segíteni is másoknak, vagy ha csak szimplán elmondanád, hogy mi történt ha történik valami késöbb annak is örülnék :) (nincs semmilyen szándékom félreértés ne essék, kíváncsi ember vagyok ennyi az egész^^) 7es voltam F/21
2017. okt. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyanús ez a 18 év. Inkább 14 lesz az.
2017. okt. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor pipázd le, mi akadályoz meg benne? Istenem, ennyi életképtelen embert egy rakáson. :)
2017. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le vele, ha ő is akarja! :D Lesz egy jó napotok, vagy több...
2017. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátomnak tartod, hagyd ezt az egészet, volt egy kis élmény, izgalom...ha mást akarsz, előjöhetsz a témával, de akkor azt is mond el, hogy konkrétan mit akarsz...de a barátságnak akkor vége lesz.
2017. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki odáig van ezért a „nem akarom, hogy megromoljon a barátságunk” dumáért. Ha barátok vagytok, akkor nem romlik el. Lehet, hogy nem értetek egyet, és szétmentek, de akkor nem is voltatok igazi barátok, ha utáljátok utána egymást, vagy megszakad a kapcsolatotok.


Én mindegyik exemmel szívesen tartottam volna a kapcsolatot, de nekik nem kellett. Szerintem ebben a helyzetben is rajtad áll.

2017. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy 18 éves lány már nem vihog ha meglát egy farkat!

Te még éretlen vagy a szexhez, még nőnöd kell egy kicsit!

2017. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem kezdted el álmában felszopni a fütyijét? De bamba vagy! :D
2017. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz semmit sem tőle, akkor ne mond el neki. Minek, vagy elvezned igaz te kis kukkolo!!!
2017. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolgát? Fütyikét vagy a pisikét? 18L ként kicsit több komolyság kellene.
2017. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!