Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő akinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő akinek nem csak szimplán "babapuncija" van és picik belül a kisajkak, hanem azok annyira picik hogy tényleg szinte-vagy egyáltalán nincsenek is kisajkai?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak legenda?


Nem láttam még ilyet,egy haverom mesélte nekem egy kalandját,és hogy a csajnak ilyen volt. Érdekes lehet. De szerintem ilyen nincs is vagy nagyon ritka lehet,esetleg körülmetélt nőknél.



2017. dec. 13. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
18%

Legfeljebb ha körülmetélték (bizonyos vallásoknál lányoknál is van ilyen egyes országokban) és egyáltalán nincsenek ajkak, vagy ha megplasztikáztatta, de ennyire szerintem senki nem plasztikáztatja meg, mert kb. csak a pedofiloknak jönne be.

Vagy valamilyen genetikai rendellenesség miatt nem fejlődött ki, de az meg elég ritka.

2020. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
18%
Ilyet dugok. És még bele is élvezhetek. Te meg verd a legendádra 3 éve...
2020. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
95%
Én imádom az ilyen puncit, de sajnos még nem volt ilyenhez szerencsém ☹️
2020. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
Tud valaki ilyenről képet linkelni akár privátban is? Ahol látszik a belseje mert én még ilyennel nem találkoztam kíváncsi vagyok hogy nézhet ki,de szerintem sincs olyan hogy csúnya legyen egy punci megvan mindegyiknek a sajátossága mindben mást lehet szeretni és szeretgetni:)
2020. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen. Nekem nem tetszik mert az csak egy lyuk (ha a nagyajkai sem fejlettek)
2021. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes lehet.
2021. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Google --> vagina without inner labia. Képtalálatok, legelső kép (az "i have no inner labia - is that normal?")
2021. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:
#47.,köszönöm,jó kulcsszavakat írtál 😉
2021. máj. 11. 08:40
 49/65 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, érdekes az ízlésed. Megnéztem azt a képet. Ez nekem annyira izgató/kívánatos, mint egy villáskulcs. Persze senki sem tehet róla, ha ilyen van neki, mindenesetre én, ha lány lennék ilyen vulvával, azért tennék félre, hogy műtsenek rám valami szirmot.

És még vannak nők, akik levágatják a puncifodrukat...

2021. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
#49. Meg tudom érteni a te álláspontod is! Nyilván kinek mi tetszik....neked ez nem,nekem igen,de a kisajakplasztikával én sem értek egyet (és nem tartom csúnyának a szirmos változatot sem) kinek amilyen,úgy illene hagyni szerintem.
2021. máj. 11. 10:37
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!