Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő akinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő akinek nem csak szimplán "babapuncija" van és picik belül a kisajkak, hanem azok annyira picik hogy tényleg szinte-vagy egyáltalán nincsenek is kisajkai?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak legenda?


Nem láttam még ilyet,egy haverom mesélte nekem egy kalandját,és hogy a csajnak ilyen volt. Érdekes lehet. De szerintem ilyen nincs is vagy nagyon ritka lehet,esetleg körülmetélt nőknél.



2017. dec. 13. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
0%
Majd 50-60 fele leflottyad az egész, megereszkedik az egész alváz aztán lógni fog abból minden nem csak a kisajkak.
2023. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

61:


Na es? Akkor már nem mindegy?

2023. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
57%
Létezik. Volt egy ilyen barátnőm.
2023. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
57%
Én meg pont azt szeretem, ha lógnak kifelé a denevérszárnyak.
2023. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Jaja, a saláta sokkal szebb nekem is.🫣🥰
2023. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!