Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy hosszabbak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy hosszabbak legyenek az együttéteink?

Figyelt kérdés
A párom mindig nagyon gyorsan elmegy (max 5 perc), és nem is igazán figyel oda rá h nekem jó e :(! Mivel tudnám késleltetni az orgazmusát??
2010. jún. 3. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, itt a baj azzal van, hogy nem figyel rád. ez kicsit mélyebb okokat sejtet. Talán beszélnek kéne vele. fizikai úton nem fogod tudni megállítani, hacsak nem futsz el előle:P
2010. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azzal tudod késleltetni, hogy beszélsz vele erről az igényedről.

Sajnos én is hasonló cipőben járok. Meg kell beszélnetek, hogy hosszabb előjáték legyen az aktus előtt és akkor te is kellőképpen fel tudsz izgulni. Ha nagyon felpörög, akkor egy kicsit vegye ki és izgasson kézzel, szájjal. Ha már egy kicsit "lenyugodott", akkor folytatódhat az aktus.


Fontos, hogy erről higgadtan és nem szex közben beszéljetek. Bevethettek segédeszközöket és érdemes jobban megismernetek egymás testét. Valószínűleg nincs tisztában az erogén zónáiddal (vagy az is elképzelhető, hogy nem is érdekli őt).

2010. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mki gyorstűzelő csak én szedek béres cseppet?
2010. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
verd ki előtte kétszer...ez tuti :D
2010. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ady is megmondta!


verj csak verje, verje!

2010. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!