Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek szempillaspirál? Azért...

Minek szempillaspirál? Azért hogy hosszabbak legyenek a szempilláid? :D Abban mi a jó? O. O :d

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 16:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mert, ha lég hosszú szempillád van, akkor ki tudsz vele nyitni egy zárt ajtót.
2011. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
majd ha nagy leszel megtudod, és sok minden mást is... :)
2011. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

ennyiből minek kell kávé,ruha,alapozó,számítógép,androidos s5 galaxy(vagy mittomén milyen)telefon......satöbbi...

13/L...

2011. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Sosem értettem, hogy lehet bevenni, hogy egy festéktől hosszabb lesz a szempilla. A színén kívül semmi fizikai változást nem tud okozni. A reklámokban műszempillával és ilyen-olyan programmal segítenek rá, és mindenki beveszi, hogy attól az új szempillaspiráltól van. Húha!

Mellesleg elégé túlzásokba esnek már. Lassan az lesz a divat, hogy a szempillasor helyén egy egybefüggő lap található. pf..


24/L És igen, én is festem magam

2011. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Egy 7.-es lánynak nincs rá túl nagy szüksége ;)
2011. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hosszabb lesz a szempilla bizonyos spiráloktól mivel építi a szempillát.nekem is olyan van mivel nagyon rövidek a pilláim.
2011. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy kicsit vastagítja is a festék.

Nekem pl a szempilláim vége szőke, így ha nem festem ki jóformán úgy nézek ki, mintha nem lenne ott semmi. Ha kifestem egész pofás :D

2011. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

17:39, mintha csak én írtam volna azokat a sorokat. :D


19/L

2011. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17:18

De igenis hosszabbítja.Ha tudod használni ;)


Kérdezőnek:Egyrészt azért h hosszabb legyen, és abban az a jó, hogy sokkal szebb lesz a tekinteted,persze csak ha szépen van felrakva.Másrészt pedig egy sötétebb szempilla sokkal szebb mint egy világos.Harmadszorra pedig sokkal dúsabb lesz + íveltebb ami nem utolsó szempont.


18/L

2011. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Majd rájössz ha nagy leszel.

Nekem például nem kell mert anélkül is dús, fekete, hosszú szempilláim vannak. De akinek vékony pici azon sokat dob a spirál, sokkal szebb lesz tőle a tekintete.

2011. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!