Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nincs kedvem a szexhez, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs kedvem a szexhez, és nem kívánom a barátom már jó ideje, az változhat? És ha igen, mitől?

Figyelt kérdés

Nem is esik már jó neki kirittyentenem magam, úgysem értékeli.

Sokat próbálkoztam, visszautasított. Így egyre kevésbé figyeltem oda a külsőmre is.. most már tök szarul nézek ki, felszedtem néhány kilót önbizalmam sincs..nem is kívánom őt..csak a hátam közepére.


2010. jún. 4. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
minnel elobb szetmentek, annal jobb. Ez egyertelmu.
2010. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ragaszkodik, szeret, nem engedi. én is szeretem, de nem mondanám h szerelmes vagyok már...sajnos kiábrándító, h mindig én kezdeményeztem, és h nem akart velem lefeküdni.

eleinte csak haragudtam rá, most meg...nincs az a "láng" meg rajongás..

2010. jún. 4. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értékeli hogy kirettyintetted magad:-)akkor érthető hogy elmegy a kedved a sextől!ez csak akkor fog megváltozni ha a barátodnak a viselkedése is megváltozik,vagy ha elhagyod és keresel 1olyan férfit aki jobban törődik veled.

De ne hagyd el magad,biztos vagyok benne hogy van sok férfi aki pont 1olyan nőre vágyik mint TE!Én nem folytatnám ezt a kapcsolatot,de 1idegen könnyen beszél!Vagy tarts szeretőt vagy hagyd el.Már ha nem fog változni a helyzet.Az pedig ritka!Sok sikert kívánok neked.

22f

2010. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor itt nem is veled van a probléma, a párod az, aki miatt ide jutottál... vele kellene erről beszélni, mert így valóban nem sok értelme van egy kapcsolatnak! Ha hajlandó beszélni-változtatni, akkor igen, vissza lehet hozni a lángot, tapasztalatból mondom, nálunk én voltam, aki egy betegség után abszolút nem kívánta a szexet, de soksok türelemmel, beszélgetéssel megint minden a régi :)

27/L

2010. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!