Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kívánom a feleségem....

Nem kívánom a feleségem. Változhat még ez az érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

35F vagyok, 10 éve élek boldog házasságban. Hűséges vagyok, a feleségemet szeretem, tisztelem.

Az első 5 évben tökéletes volt a házasságunk, aztán megtörtént a mi kis csodánk: terhes lett az asszonykám. Iszonyat boldog voltam, és ő is jól viselte a várandósságot. Mivel veszélyeztetett terhes volt, ezért a orvos megtiltotta a szexet. Nem is érdekelt, eszembe sem jutott, hogy "de rossz nekem", mert a feleségem, és a pici mindennél fontosabbak. Kicsit szégyellősebb lett, de megértettem, és tiszteletben tartottam a kérését, hogy nem akar előttem meztelenül, vagy fehérneműben mutatkozni.

Aztán eljött a nagy nap. A feleségem kérte, hogy legyek bent vele. Nem akarok önzőnek tűnni, vagy érzéketlennek, ezért azzal kezdeném, hogy mélyen meghajlok minden nő előtt, aki természetes úton szül(t). A férfiak odavannak maguktól, hogy ga voltak sorkatonák. Hát a sorkatonaság a 9 hónap terhességhez képest sétahajókázás. És az sem igaz, hogy a t*könrúgásnál nincs rosszabb: a feleségem 16 órát vajúdott, hősiesen. Azóta még jobban felnézek rá. Még arra is volt ereje, hogy engem gyámolítson, mert én bizony jobban odavoltam. Szóval az én édes kis feleségem hosszú szenvedéssel megajándékozott engem a kislányunkkal. Soha nem fogom ezt tudni eléggé meghálálni.

Viszont... és itt jön a gond... a szülés nagyon megviselt. Az, ahogy borotválták, ahogy kitágult, ahogy vér, meg minden folyt onnan... Nem megy ki a látvány a fejemből. Noha tudom, hogy ez így természetes. Akárhányszor szeretkezni szeretne, beugrik az a látvány, és nem megy nekem. ennek 5 éve, és azóta havonta 1-2 alkalommal vagyunk együtt. Akkor is úgy, hogy előtte "felkészítem a szerszámot kézileg", és szex közben igyekszem más látványra gondolni. A többi alkalmakkor magamnak intézem el.


A feleségemet, mint mondtam szeretem, tisztelem, soha meg nem csalnám. Borzasztó lelkiismeret furdalásom van, amiért nem tudok igazán a férje lenni.


Mit tanácsoltok? Hogyan javíthatnék ezen a helyzeten?

Köszönök minden tanácsot!


2011. szept. 29. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
76%
Talán szexológus....
2011. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
28%

Hallottam már ilyet, hogy ezzel jár a szülés látványa.

Furcsa, hogy meztelenül nem akart mutatkozni, de szülésnél elnézte, elvárta,? hogy ott legyél.

Még egy apró észrevétel: aki császárral szül, azelőtt nem hajolsz meg? :S

Amúgy az a "legkevesebb", kihordani és megszülni, de tisztességesen felnevelni?

2011. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
97%
szerintem, ha én ilyen helyzetben lennék, elmennék pszichológushoz, először egyedül, és ha ő javasolja, akkor 2en a feleségemmel. szerintem ha 5 év alatt egyedül nem tudtad feldolgozni, akkor ezután sem tudod. vagy ha van szexológus a környéketeken, akkor hozzá is mehettek.
2011. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
88%
Ha én 5 éve nem kívánnám úgy istenigazából a feleségemet, akkor olyan gyorsan mennék szexuálpszichológushoz, mint a szél...
2011. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
95%

Én ehhez annyit tudnék hozzátenni, hogy nagyon tiszteletre méltó férfi vagy, amiért ezt így őszintén belátod és nem qrsz félre. Egy szexuálpszichológus talán Dr. Rusz Edit (folytat magánpraxist) talán tudna segíteni.

Az, hogy felismerted a bajt és tenni akarsz ellene ez már nagyon jó.

2011. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
93%

szia! én nagyon is tisztellek azért, amiért ennyire szereted a feleséged. Ettől én is félek, hogy esetleg a párom is így lát majd, de nem a te hibád, nyilván megváltozik a hozzáállás. én is csak a szexológust esetleg a pszihológust tudom javasolni. Sok sikert, mert megérdemlitek a boldogságot! De lehet, az is segítene, ha a feleségednek elmondanád ugyan ezt. Hátha vele is meg tudod beszélni a gondokat

!

2011. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim válasza:
92%

A tanácsom nem tapasztalaton alapul, hiszen még nem vagyok házas. Tisztellek a hűséged és az őszinteséged miatt.

Valószínűnek tartom, hogy erről kevés embernek tudsz beszélni és csak dolgozik benned ez a gondolat nap, mint nap. Valószínűnek tartom, hogy ezt egyedül nem tudod megoldani. Próbálj meg kapcsolatba lépni egy pszichológussal, akinek el tudod mondani a történteket és kiadod magadból ezt a gondot. Sokat segít majd a probléma megfogalmazásában, megértésében, ha valakivel ezt megosztod. A pszichológusok pedig hallottak már sokféle problémáról, így segíteni tudnak abban, hogy merre indulj el.

Álltam én is olyan kérdés előtt, amit egyedül nem tudtam megoldani és pár beszélgetés egy pszichológussal sokat segített a problémamegértésében és feldolgozásában.

31/F

2011. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Írtam, hogy tisztelem azért is, amiért 9 hónapig viselős volt vele. És tisztelek minden édesanyát, aki embert nevel a babájából, szeretettel, önzetlenül.

A szülést csak külön megjegyeztem. 16 óra vajúdással, nagy fájdalommal szülte meg.

A szobatársának nem voltak fájdalmai. Túlhordta a babát, így mesterségesen indították meg a szülést. Érzéstelenítőt kapott, császározták. Elmondása szerint semmi fájdalma nem volt.

Tehát: tisztelek minden édesanyát, és külön tisztelet azoknak, akik fájdalmak közepette szülnek.

2011. szept. 29. 14:39
 9/69 anonim ***** válasza:
90%

Remek férfi vagy! (És itt most ne érezz iróniát, komolyan mondom!)


A küzdelem most kezdődik. Irány a pszichológus! És ne szégyelld! Akik nem járnak pszichológushoz, többségben nem azért teszik, mert normálisabbak, mint azok, akik járnak. ;)


Mondjuk én ezért nem csinálnék apás szülést. Az elején bent lehet, amíg csak vajúdik az ember, de utána ne...

2011. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Nagyon sajnálom ami veletek történt, sok férfinak visszataszító látvány a szülés. Annyit tudok tanácsolni hogy, ne arra gondolj hogy vér, meg sok minden....hanem arra hogy, ez a dolog vele járója, egy nővel jár és ha ez a sok "minden" nem jön ki, akkor most te sem lennél, a feleséged sem és a gyermeketek sem. Az én férjem mondjuk nem undorodik semmitől, mikor menstruálok teljes értékű ugyanúgy a szexuális életünk, de még ennek ellenére sem engedném hogy szüléskor bejöjjön. Nem miatta, magam miatt mert én nem szeretném ha látná hogy, hogy vajúdok. Mondanám hogy, beszéljétek meg, de talán csak rontanál a helyzeten. Neki lerombolnád az önbecsülését szerintem. Csúnya dolog lehet megkövezni, lepontozni de szerintem valami más okot találj ki amiért elmész pszichológushoz, hátha segít feldolgozni a "látottakat", ha mégis a megbeszélés mellett döntesz akkor, közösen el tudtok még menni szexuálpszichológushoz. Remélem segítettem.

2011. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!