Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt keresnék. Szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt keresnék. Szex munkával?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok munkát!már sok helyen voltam kell nagyon a pénz!van három gyerekem is!szerintetek belle vágjak?Van kötetek aki csinálja?hogy kezdjem el?
2010. jún. 4. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Rengeteg dologtól függ.Ez olyan,mintha azt kérdeznéd,ha nyitok egy kisközértet sokat fogok keresni?

Lehet,hogy sokat,lehet,hogy napi egy vevő megy be.

2010. jún. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok most.Nagyon kéne a pénz,de azért a sarokra nem állnék ki.Szívesen vállalnék ilyen munkát,de nem találtam a környéken ezzel foglalkozó céget (kerestem már a neten).Már gondolkoztam azon,hogy kiveszek egy lakást,és hírdetem magam,de ahhoz is pénz kell.Én teljesen privátban gondolom ezt,de egyenlőre tanácstalan vagyok.
2010. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
azzal a szajjal fogod puszilgatni a gyerekeidet amivel idegen f@szokat penzert lesz0ptal ? szeretnek gratulalni, peldas csaladanya vagy
2010. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó: Szted mennyire el lehet keseredve egy 3 gyerekes anya ha ilyen megfordul a fejében? Végülis az sokkal jobb ha elvesziti a lakását, a gyerekek éhezni fognak meg mennek a gyivi-be majd. Gondolkozz mielőtt leoltasz vkit.


A kérdéshez: Mégis milyen jellegű szexmunkára gondoltál? Mert az sem mindegy h konzumnak vagy prostinak akarsz menni és h hogy képzeled el ezeket. Utcán vagy lakásban? Stb...

Ezeken múlik meg azon h miket vállalsz be.

2010. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én tudok egy jobb megoldást a két hölgynek, de itt nem reklámozhatom. aki gondolja, hívjon fel 06-70/339-35-02
2010. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan van valamilyen megoldás! De amit leírtál az nagyon kevés ahhoz, hogy valamit is tanácsolni lehessen. Ha úgy gondolod, írj privit! Gondolom nem akarsz mindenfélét itt kiteregetni. Van megoldás!
2010. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,hogy miért kell rögtön ítélkezni az ember felett.Neked fogalmad sincs,hogy milyen nehéz meghozni egy ilyen döntésd.Fogalmad sincs róla,hogy mennyire el van keseredve az az ember,aki ilyenre képes lenne a gyerekeiért.Az a nő,aki éjszakás műszakba megy el dolgozni egy gyárba,és reggel tisztességesen felöltöztetve,megreggeliztetve indítja útnak a gyerekeit,az rendes ember.Ez is egy éjszakás meló,csak jobban fizet.Nem az a rossz anya,aki mindenre képes a gyerekeiért.Ha leszo.om a férjem,aki bele is élvez a számba,és utánna adok puszit a gyereknek,akkor is rossz anya vagyok?
2010. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A gyerekek apukája nem segít ?
2010. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj el egy pályaválasztási tanácsadóhoz. A prostituáltkodásnál biztos tud jobb javaslattal élni.


Amúgy szvsz ez a kérdés fake.

2010. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:58


látom szövegértési nehézségekkel küszködsz

2010. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!