Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netes munkával 0.20 dollárt...

Netes munkával 0.20 dollárt keresnék egy nap, az mennyi forintban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

0,20 dollár, az körülbelül 40 forint.

Ne erőltesd, inkább keress valahol 2 sörösüveget naponta.

Az többet ér

2010. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
annyiért levegőt se vagyok hajlandó venni :)
2010. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tényleg ne foglalkozz ilyesmivel, csak az idődet rabolja.
2010. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, köszi! főleg az első jófej,ha nem untatlak leírom röviden, hátha én értelmeztem rosszul. reklámokat kell olvasni, linkenként jön a 0.01 cent. napi 20 link a kvóta, és jótanácsként mondták, hogy minél több böngészővel csinálom annál jobb..., én úgy számoltam, 5 böngésző is napi kemény 250 300 ft..., nem értem hogy keresnek ezzel 60 70 ezret(ezt írta az ajánló), na mindenesetre köszi a választ.:)
2010. okt. 12. 20:50
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és azt írta az illető, napi 10 perc.. hát ha 30 mp.-es egy link, azt hússzal szorzom, meg plusz öt böngésző..., és úgy kezdi, hogy nem átverés, igaz!... tényleg
2010. okt. 12. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm aki csinálja ezt két éve. Két éve jobban fizetett az oldal, olcsóbbak voltak a referenciák, így hamar eljutott olyan szintre, hogy már havi 60.000 -ret keressen vele. Te soha nem fogsz eljutni erre a szintre évek múlva se :) azóta minden ilyen oldal levan korlátozva, tényleg csak az idődet vesztegeted vele.


A több böngészős módszer nem működik, nagyon szigorúan veszik az ilyesmit. Ha most nem is, de később simán kirúgnak érte, mert észre veszik, az biztos.

2010. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

persze hogy az ajánló minden jót ír róla, hisz ha regelsz alá regelsz, ami után ő jutalékot kap még jó hogy minden hülyeséget kitalál hogy beregelj alá...

sajnos egy-kettőbe én is bedőltem.

egyszer két hétig szórakoztam a gép előtt napi több órát, aztán elértem a kifizetési kvótát, erre még két hét telt el mire egyáltalán az alá aki alá beregeltem méltóztatott válaszolni, hogy miért nem kaptam meg a pénzt, erre közölte, hogy ja, bocsi nekem se fizettek én már rég nem foglalkozom vele...

a másik meg az volt, hogy amikor kitörölte magát a felettem levő valahogy én is törlésre kerültem, még szerencse hogy azzal nem vesződtem annyit

azóta az ilyenekkel nem is foglalkozom és sztem te se tedd!

2010. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nem semmi, borzasztó milyen könnyen behülyíthetik az embert következmény nélkül..
2010. okt. 14. 20:24
 9/9 anonim válasza:

Mit vártál? Hogy sima napi 10 perc klikkelgetéssel összeszedsz 50-60k HUF-t? Valaki egy hónapig dolgozik napi nyolc órában a gyárban csak kicsivel többért.

Amúgy aki ajánlotta ezt a melót nem hazudott. Tényleg össze lehet szedni 50-60k HUF-t feltéve ha sok embert meg tudsz hívni magad alá. Ő lehet hogy tényleg összeszed ennyit mások után. De ő egy a sokezerből és gondolom sok időt tölt beszervezéssel.

2010. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!