Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni magam hogy levegyem a melltartómat a barátom előtt?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, és többször is volt már szexuális kapcsolatunk. De mindig melltartóban voltam, mert nagyon szégyenlem. Formátlanok, túl nagy a bimbóm körüli rész, és lógnak pedig még fiatal vagyok. Szóval nagyon csúnya. Az eddigi kapcsolataimban is gondokat okozott maximum sötétben vettem le. Szeretem őt és nem akarom elveszíteni amiatt hogy esetleg kiábrándul. Mert valljuk be, hiába szeret, a pasiknak nagyon fontos a külső. :(
2010. jún. 4. 06:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor embereld meg magad sűrgősen, mert baromi kiábrándító tud lenni ruhában szexelni. Amúgy megy jók a melleid, én pont az ilyet szeretem. Általánosságban egy férfi nem válogatós ilyen téren, örül ha mellhez meg puncihoz jut. Emiatt nem fog elhagyni a barátod, ha meg igen, akkor ott nagy gáz van, ami viszont egyértelműen látszik, hogy nem nagyon bízol meg benne...

Üdv. 25/f

2010. jún. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

egyetértek az elöttem szoloval..gondolj bele..a kisebb mellü lányok ezt hogyan torelálják??.

légy büszke az adottságidra..

nem kell szégyelned...ö igy szeret ahogy vagy...változtatások nélkül,önzetlenül


22/L

2010. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A kérdésedben több fogalomzavar is van. Nem ugyanaz a szexuális együttlét, érintkezés és a szexuális kapcsolat. Ez majdnem olyan, mintha azt mondtad volna, hogy többször jártatok a két hónap alatt és nem azt, hogy többször is találkoztatok.

Most akkor a mellbimbód nagy vagy a mellbimbód körüli rész? Az hogy lehet nagy?


Ha már többször is lefeküdtetek és még veled van, akkor nyilván nagyon kedvel vagy akár szeret is, és a melled milyensége ebben nem fogja befolyásolni. Az is lehet, hogy jobban fog neki tetszeni, mint neked, s megtanulja veled elfogadtatni.

Fel a fejjel!

30-N

2010. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én is sokszor sok mindent takargatni akartam a barátaim előtt. Mert nem mindenem olyan szép, szerintem. De a jelenlegi páromnak tetszem így. Nem kell szégyellnem magam előtte. Az én melleim picik, de mindig azt mondja, hogy ezek a legszebbek a világon. Nekem ennyi elég. Felesleges félni. :)

20L

2010. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem okoskodni akarok, de lehet nem kellett vona szexelni vele addig, míg nincs meg az a bizalom, hogy le merj vetkőzni előtte...! Nem hinném, hogy egy pasi emiatt elhagyna, de ha mégis, hát derűljön ki az elején, és utána egy cseppet se bánd - hidd el nem ő kell neked! Nekem egészen picic cicijeim vannak, 20-22 éves koromig "szégyelltem" , nem tudtam elfogadni , aztán idővel megszerettem, ma már büszke vagyok rájuk, örűljön aki a közelükbe kerűlhet :) A mostani párom imádja, de tényleg, néha már én sem értem mit szeret ennyire bennük :) Szóval egy szerelmes férfi hidd el, a te véleményed is átformálja!
2010. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"07:47" Ha már a fogalomzavarokra hívod fel a figyelmét, akkor legalább te légy pontosabb. A kérdező vszinüleg a bimbóudvart (nem keverendő a bimbóval!) tartja nagynak.

Kérdező: Ne szégyelld, hanem szeresd a testedet!

2010. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Légy önmagad ha tetszik neki tetszik,ha nem nem is érdemel meg!
2010. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szegény teljesen megértelek.

Én egy kis mellű lány vagyok, és nagyon szégyelltem magam anno megmutatni a páromnak. Fél óráig győzködött, hogy vegyem már le. Türelmes volt nagyon, de engem sokat csúfoltak a melleim miatt, és nagyon megmaradt bennem. Amikor levettem nagyon meglepődtem a reakcióján, mert nagyon tetszett neki, és hál Istennek ez már 8 éve így van. Még mindig az enyémet szereti a legjobban, és mellesleg nem is találja kicsinek. Úgyhogy amit te gondolsz magadról, közel sem biztos, hogy úgy is van.

Hajrá, dobd le azt a melltartót, nincs is annál jobb mint amikor körbepuszilgatja, ne foszd meg magad ettől az élménytől.

25/L

2010. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

a csúnya, lógó, esetleg ráncos mell tényleg kiábrándító lehet, de nem hiszem, hogy ezt a barátod a szemedbe fogja mondani

szóval nyugodtan vedd le a melltartódat

úgyis csak dicsérni, meg biztatni fog


először vedd le sötétben, és ne hisztizz

2010. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan nincsenek melleim, és szörnyen gátlásos vagyok emiatt... Mindig bántottak a fiúk, hogy milyen deszka vagyok, és hogy majd pár év múlva nekem lesznek a legnagyobb plasztikmelleim... :( Nos, most van egy Barátom (hozzáteszem, hogy a 'deszkaságom' ellenére kapkodnak utánam a férfiak) és én is nagyon féltem levetkőzni előtte... Ráadásul Ő az első az életemben, mert még szűz vagyok. Szóval a lényeg: tetszettek neki az icipici melleim is, úgyhogy NE FÉLJ, kedves Kérdező, ha szeret Téged, akkor Te vagy a barátodnak a legcsodálatosabb nő. ;)

18/L

2010. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!