Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki 1 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki 1 évvel nagyobb, mint én. Kettesben nem nagyon jön el velem sehova. Egy suliba járunk és nagyon tetszik, meg azért énse vok olyan rosszpasi, de vannak nálam jobbak, mit tegyek h levegyem a lábáról? ötletek? :D am 15 vok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a nővérem oszttársa és ? úgyse lenne nála esélyem ezt tudom épp ezért meg próbálok rajta túllépni :)
2011. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vans :( hát nekemis valami éretteb csaj kéne csak a csajoknak ált. idősebb pasi kell szal :'( kénytelen vagyok a korosztályomban nézelődni :/ ergo. maradnak a ribancok
2011. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön feladni. Nekem is bejön egy nálam egy évvel fiatalabb, szal szerintem bármi lehetséges. :) Először szemezz vele, mosolyogj rá, hogy észrevegye a jelzéseket, aztán akár kereshetsz egy alkalmas pillanatot is, amikor elkezdtek beszélgetni. Akk felméred, milyen, és ha ezek után is tetszik, egy másik alkalommal meg is invitálhatod valahová. Légy humoros, magabiztos (de ne bunkó), és ha amúgy sem vagy rossz pasi, akkor már csak a lányon múlik minden. :) 16/L
2011. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tudlak nem kijavítani. nem nagyobb, idősebb egy évvel. Egyébként remény van, hugom 2 évvel fiatalabb fiúval jár. Szerintem a lénye, hogy ne játtszd meg magad, ne légy komolytalan, légy vele figyelmes, érdeklődő, de ne mássz a fejére. Sok szerencsét!
2011. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. szept. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!