Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hányás oka menszesz azóta is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackwolfme17 kérdése:

Hányás oka menszesz azóta is megjön mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve hasfájós vagyok és elég sok stressz is ért.Három hónapja novemberben kezdődött az első hányás menzesz előtt hozzá tenném hogy (egy embernek nem mondtam el egy olyan fontos dolgot ami engem bántott a békesség megőrzése érdekében és sokáig titkoltam mindenki elől) és azóta amióta kimondtam a dolgot mégjobban felkavarodott a gyomrom a barátomhoz van köze a dolognak..elég bonyolult és nem írnám le.. a lényeg hogy egy ideje menzesz előtt és érdekes módon ez egy időben történt a nagyobb veszekedésekkel akkor mindig hánytam egyett..Nem tudom hogy mi az oka és hogy mit tehetnék ellene? Volt már valakivel hasonló? A barátommal csak úgy okozunk kielégülést h ruhában vagyunk és csak csók meg rajta fekszem szorosan.. de előfordult már h kiverődött a gatyájába a dolog..én meg rajta feküdtem.. mi lehet a gond ?
2018. jan. 26. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szóval hánysz a barátodtól aki a gatyába lövöldöz. Mi a kérdésed?
2018. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!