Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan srác, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác, aki nem szeret nyalni, orálisan lenn kényeztetni a lányt? Miért nem?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Én alapvetően nem szeretem, de azért megteszem.

Legfőképp az íz miatt.

Nem is értem, mások miért találják finomnak.

Szerintem semmi finom nincs benne.

2018. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobban szeretek nyalni mint szopatni
2018. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Szeretem, de a mostani barátnőm soha nem engedte. Az miért van? :/
2018. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szeretem, mivel egyetlen volt barátnőmnek se nem az íze se a szaga nem tetszett, meg kényszeríteni próbált rá.
2018. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha a csaj nem túl ronda és persze ápolt, akkor nem tudom, miért ne akarná így is kényeztetni. Elég fura, hogy oké, dugjunk, franciázzunk, de kinyalni nem foglak... :)
2018. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, van olyan? Imádom, ha csinálhatom!
2018. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
UI: azt se szeretem ha a csaj csinálja, mindenképp menekülök előle és tiltom. 4-es voltam.
2018. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem csinálni mert jó bele dugni a nyelvem és szó....szeretek a finom punci körül sokat idozni, szeretik a csajok a játékos gyorsul nyelvet, ez jó elvezet mindkettőnknek.

És nincs is íze. Azért nem vagyok oda ha le sz....pnak, de engedem ha akarja a lány.

2018. febr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
van, pl. az én barátom... ami nekem szarul is esik, mert én viszont mindig csinálom neki szájjal (igaz én szeretem csinálni) :/ ő meg szökő évben egyszer ráveszi magát, például ha ki akar engesztelni valamiért,de akkor sem olyan, nem igazán élvezem, mert szar érzés h kb. undorodva csinálja. Kérdeztem többször is h miért nem akarja, de nem válaszol, azt mondja ő sem tudja. A tisztasaggal meg ilyesmivel nincs gond. Egyszerűen nem tud magyarázatot adni.
2018. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Lenn?A talpát vagy mit?
2018. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!