Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, nem arról van szó, de mégsem vagyok képes engedni hogy hozzám érjen odalent. Ő már többször elélvezett általam, és szerette volna viszonozni, viszont én nagyon félek attól, hogy nem fogom tudni élvezni. Mindig is voltak ilyen problémáim szerintem, mert valószínűleg máshogy is maszturbálok mint más lányok, azért, mert többre van szükségem. Nem szeretném hogy csalódjon, mert mindig nagyon próbálkozik hogy én is jól érezzem magam a petting közben, de valószínűleg velem van a baj. Túl érzéketlen lehetek, mert sokminden abszolút nem vált ki belőlem semmit, vagy maximum egy kicsi jóérzést, de közel sincs az orgazmushoz. Ezért nem is akarom neki hagyni hogy hozzám érjen, mert lehet hogy minden igyekezete ellenére nem vált ki belőlem semmit. Mit kellene csináljak? Van bárki is aki hasonló problémával küzdött?

L



2018. febr. 11. 22:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
en is igy voltam ezzel az elejen,nem engedtem..aztan egy pici alkohol hatasara ez megvaltozott viszont novembertol vagyunk egyutt,de meg mindig nem sikerult altala elelveznem,nem tudom elengedni magam akarmennyire szeretnem is
2018. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Mindig is voltak ilyen problémáim szerintem, mert valószínűleg máshogy is maszturbálok mint más lányok, azért, mert többre van szükségem."

Miért, te talán láncfűrésszel maszturbálsz? Vagy mégis mit tudsz te a kezeddel, amit ő, vagy más lányok nem?

2018. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ezt én is szeretném hallani :D
2018. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne :D
2019. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!