Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen sikosítókat tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sikosítókat tudtok ajánlani, amik nem allergének?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már hosszú ideje Durex sikosítókat használunk, de elkezdtek tőle piros pöttyök megjelenni rajta. Csak akkor jelennek meg, ha használjuk. Nektek melyik vált be?

18/F



2018. febr. 17. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem sikosito ..de babaolaj ..bevalt 😀
2018. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olajalapút az óvszer miatt nem szeretnénk használni :)
2018. febr. 17. 21:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A babaolaj még véletlenül sem való a hüvelybe.

Próbáljátok ki a "bioglide" síkosítót.Az természetes összetevőkből van.

2018. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
En ugy tudom, hogy vazelint és krémeket nem szabad az óvszerre, olaj mehet. A paraffinum liquidum vagy a napraforgóolaj elvileg hypoallergén, gyógyszertárban, boltokban lehet kapni. Ha rákérdeznek, akkor megmondod hogy babának kell.
2018. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Nyál.
2018. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annál kicsit hatékonyabbra gondoltam :)
2018. febr. 17. 22:56
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Biztos lehet hypoallergent venni sikositobol is. Neten keresgelj szerintem
2018. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Durexnek is van ilyen: [link]


És itt van a mi kis tüchtig német márkánk, a RITEX: [link] valamiért nem listázza az egyik legolcsóbb beszerzési helyét: [link]

Vagy egy másik Ritex: [link]


Vagy [link] - ez többféle kiszerelésben is van, nyilván a kisebb olcsóbb.

2018. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 exelant ***** válasza:
A Durex egy elég sűrű, ragacsos síkosító, azt egyik szexboltban sem szívesen ajánlják, ha ott kéred ki személy szerint az ottani eladók véleményét. Én vízbázisú síkosítókat szoktam venni. És inkább olyat, ami anális szexhez is jó, az egy kicsit jobban lazít elöl és hátul is engem mint nőt, s nem oly kellemetlen, főleg a hátulról történő szex ennek a síkosítónak a használatával.
2018. febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma utánanézek ezeknek :) Ha valaki tud még segíteni, írjon itt vagy privátban
2018. febr. 18. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!