Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek hány évesen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány évesen volt az első, szexuális tartalmú kalandja? Nem konkrét közösülésre célzok, pl leírom lent az enyémet.

Figyelt kérdés
Unokatestvéremmel, Szilvivel, aki akkor lehetett talán 7-8-éves, apás-anyásat játszottunk, aminek keretében eljátszottuk az esküvő utáni nászéjszakát. Ne kérdezzétek, ez honnan jött, már nem emlékszem. Arra viszont igencsak emlékszem, milyen jó érzés volt rámászni, és ruhán keresztül úgy tenni, mintha dugnám. Én akkor lehettem talán 10-11-éves és rendszeresen játszottuk ezt, bele is sültem a nacimba sokszor. Ilyesmi sztorikat írjatok, meg hogy ki hány éves volt akkor és most.

2018. febr. 19. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem volt ennyire fiatalon kalandom.

Helyette 15 eves korom korul elkezdtem tini bulikba jarni , es egyszer meg a sorban megismerkedtem egy sraccal, beszelgettunk, de mire beertunk kulon is valtunk. Majd par ora elteltevel oda jott tancolni, elkezdett simulni, majd csokoloztunk. Jartunk egy honapig, azalatt vele vesztettem el a szuzessegem.

Minden pillanatot utalok, ami ahhoz a gyerekhez kotheto. :D

21l

2018. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
most is dugod Szilvit?
2018. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2/2 Rokonom, ember! Gyerekek voltunk, fel sem fogtuk még, mi az a szexualitás.
2018. febr. 19. 10:45
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Óvoda vége felé a lányok után settenkedtem a wc- be, mert kíváncsi voltam, hogy mivel és hogyan pisilnek. Tini köröm óta meg még jobban vonzott ennek a látványa...már 22 éve hódolok a " pisiszex"- nek és eddig minden partnerem vevő volt rá😀😀😀
2018. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

14-15 éves lehettem, Bettynek hívtak gyönyörű arca , teste , szőke haj, szép feneke és nagyon szép hegyes mellei voltak, nem volt szex....de fenomenális élmény volt....

Ez volt az első ilyen az életemben...

2018. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 6-7 évesek lehettünk. Gerekkoromban sokszor járt át hozzánk a szomszéd lány játszani. Párszor játszottunk doktorosat, amikor az egyik lefeküdt a másik meg megvizsválta. Volt olyan hogy teljesen mesztelenre vetkőztettem és végiktanulmányoztam a testét, simogattam a szeméremdombját, majd elkezdtem csiklandozni. Visszafele is megtörtént.

Azóta férje van és soha nem volt köztünk semmi.

2018. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 miniviki ***** válasza:
46%
14 voltam és az akkori barátomba aki 16 volt ,bele voltam bolondulva. Egészen addig,amíg le nem akart velem feküdni,eléggé eröszakos volt,pedig tudta ,hogy még nem akarom. Kidobtam a lakásból és persze közöltem ,hogy többett látni se akarom. Sokáig keresett,elnézést kért és társai,de akkor sem tudtam,úgy nézni rá mint azelött..
2018. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
9 évesen mikor elkezdtek nőni a mellei, akkor kezdett el erdekelni az ilyesmi. Akkor kezdtem el simogatni magam intim helyeken. Imádtam a melleimet markolászni. Meg imadtam kicsit fajdalmat is okozni magamnak. Csipeszeket tettem rá. Paskoltam ütögettem megkötöztem stb.
2018. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8/8 9-évesen már símogatni kezdted a puncidat? Ez igaz?
2018. febr. 19. 11:25
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Én 15, hugom 13 volt, nyári szünet volt, otthon voltunk kint a kertben napoztunk. Ebéd utáni pihenésképp bementünk a melléképületbe guberálni, amikor megtaláltuk apám régi szexújságait. Elkezdtük nézegetni, nekem meg felállt a farkam. Fürdőruhában voltunk, takarni sem nagyon tudtam. Ujjával elkezdte tapogatni a farkam. Kérdeztem h meg akarja e nézni, mondta h igen és levettem a fürdőgatyám. Aztán már nem tudom h ki javaslatára, de ő is levetette az egyrészes fürdőruháját. Pucéran ültünk egymással szemben, ő a farkamat tapogatta én meg a mellét, meg a hatalmas punciszőrét piszkálgattam. Nem birtam tovább, húzogattam párat aztán elélveztem. Gyorsan felöltöztünk, aztán ennyi. Később sem került szóba és nem ismétlődött meg, de akkor nagyon izgató szitu volt. 15 éve volt.
2018. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!