Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek hány évesen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány évesen volt az első, szexuális tartalmú kalandja? Nem konkrét közösülésre célzok, pl leírom lent az enyémet.

Figyelt kérdés
Unokatestvéremmel, Szilvivel, aki akkor lehetett talán 7-8-éves, apás-anyásat játszottunk, aminek keretében eljátszottuk az esküvő utáni nászéjszakát. Ne kérdezzétek, ez honnan jött, már nem emlékszem. Arra viszont igencsak emlékszem, milyen jó érzés volt rámászni, és ruhán keresztül úgy tenni, mintha dugnám. Én akkor lehettem talán 10-11-éves és rendszeresen játszottuk ezt, bele is sültem a nacimba sokszor. Ilyesmi sztorikat írjatok, meg hogy ki hány éves volt akkor és most.

2018. febr. 19. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok. Igen. 9 evesen kezdtem.
2018. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
13 évesen dugtam meg a 8 éves unokatestvérem
2018. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

11/12 Ha már 9-évesen masztiztál, miket művelsz magaddal manapság? :)


12/12 Hihető, max álmodban tetted meg.

2018. febr. 19. 13:30
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

12 évesen facen össze ismerkedtem egy fiúval ő 16 volt találkoztunk smároltunk aznap le is feküdtünk.

(12 évesen 16-17nek néztem ki.)


18/L

2018. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14! És most mennyinek nézel ki?
2018. febr. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9évesen másodikban Móni az osztály legfejlettebb lányát hazakísértem,az anyukája is telivér magas nő volt,nagyon erős kisugárzása volt,mondta nyugodtan menjünk a kertbe játszani..szőlőlugasban levetkőztünk napoztunk kérte mutassam meg a kukacom,elbújtunk pisilt akkor láthattam először puncit,viszont magánóvodában 5éves lehettem amikor egy szép kislány be akart jönni utánam a vécébe,de egy nap múlva elvitték máshova..
2018. febr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is 8 évesen játszottam először papás-mamást, meg doktor bácsist. Szomszéd kislány volt a partner, velem nagyjából egykorú. Egy bokrokkal benőtt, ottfelejtett betongyűrű volt a színtér. Valós aktus természetesen nem történt, csak egy ismeretlen izgalom fűtött fel minket minden alkalommal.

59F

2018. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én maximum csak annyit tudok írni, hogy 12 évesen láttam először meztelenül lányt, de Ő akkor mégcsak 8 éves volt, úgyhogy nem váltott ki belőlem semmit sem, inkább csak meglepett.

26/F

2018. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14 évesen megfogtam egy lány mellét véletlenül. Jó volt! Sajnos többet nem került rá sor!
2018. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!