Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a gésa golyó? Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a gésa golyó? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok igen van nemi életem!

Gésa golyót szeretnék venni aki használja azokhoz szól a kérdés, milyen amikor bent van? tényleg séta közben is simán el lehet tőle élvezni? Lányok válaszát várom és aki üzenetben akarja írjon ott.

Pasik ne írjatok ugy se írok vissza.



2018. febr. 20. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van.

Én arra használom, hogy a hüvely izmaimat edzem vele.

Minél kisebb a golyó, annál nehezebb bent tartani.

Jó érzés, mikor bent van, de én önmagában ettől nem tudok elelvezni, meg ha sétálgatok vele, akkor sem.

N26

2018. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kellemetlen?
2018. febr. 20. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen.
2018. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egye fene, rendeltem majd kiderül 😂
2018. febr. 20. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatod?
2018. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy szilikonos gesa-n azt szeretem hogy az egyik golyó a popsimba a gyűrűs végű pedig a puncimba van. Így nyugodtan lehet benne egész nap lenni és bármikor szorítgathatom a hüvelyizmom. Nekem így szokott sikerülni az orgazmus. Csak egy kicsit kell kézzel csiklóra menni.
2018. aug. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!