Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Te mit szólnál ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál ilyenkor?

Figyelt kérdés

A barátnőm kitalálta, hogy csak akkor kaphatom meg a popsiját, ha szerzek egy másik csávót, és hármasban csináljuk.

Nem zárkózom el a dologtól, de nincs is annyira ínyemre, hogy előttem valaki más magáévá teszi.

Egyelőre függőben hagytam a válaszadást.

Nem fogok vele szakítani, és nem is kamu kérdés!



#férfi #nő #anális #Threesome #mittennélahelyemben
2018. márc. 3. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nehéz döntés !

Ha nem tetszik a hármas ne is menj bele !

2018. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Gondold végig: megéri ez neked?

Szerintem nem akarja igazán az anált (csak nem akarja/meri a szemedbe mondani), és abban bízik, hogy te féltékenyebb típus vagy annál, mint hogy ilyenbe belemenj, és így ő is megússza, anélkül, hogy vita lenne köztetek.

2018. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
Mivel én teljesen elzárkóznék ettől, ezért megmondanám neki, hogy nem. Ha nem csak veled akar lenni, akkor szerintem azt minél hamarabb meg kellene vele beszélni, mert lehet, hogy nem elégíted őt ki úgy, ahogyan szeretné.
2018. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy nekem nagy vágyam az anál.

És azért találta ki ezt a hármas dolgot, mert, ha tesz értem valamit (azaz, hogy belemegy az análba, amit ő nem igazán akar), akkor én is tegyek érte valamit.

2018. márc. 3. 18:06
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Ezért kérdeztem, hogy megéri-e. Mint írtad, már elméletben is zavarna, ha mással látnád, na de mi lenne élesben? Megéri kockáztatni a kapcsolatotokat egy vágyért (amit ő nem is igazán akar)?

Miért kényszerítitek bele egymást olyan helyzetbe, ami egyikőtöknek sincs ínyére?

Szerintem hagyd az anált és a hármast is, keressetek más típusú "élvezeteket", ami mindkettőtöknek egyaránt bejön! :)

2018. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Cuckold vágyak?!
2018. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha belemész a hármasba, könnyen megeshet, hogy mindketten olyan élményt szereztek, ami miatt tönkremegy ez a kapcsolat. Nincs olyan megoldás, amiben a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad. Tedd félre a vágyásodat egyelőre: még változhatnak a dolgok.
2018. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanazt tudom mondani, amit a 2. válaszoló mondott.
2018. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Okos a lány!!!!!
2018. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj:D


Azt mondtad nem akarod hogy más magáévá tegye, de neki kell egy csávó.


Te megkapod a csajod popsiját, a csávó meg a tiédet:D

2018. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!