Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Te mit szólnál ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál ilyenkor?

Figyelt kérdés

A barátnőm kitalálta, hogy csak akkor kaphatom meg a popsiját, ha szerzek egy másik csávót, és hármasban csináljuk.

Nem zárkózom el a dologtól, de nincs is annyira ínyemre, hogy előttem valaki más magáévá teszi.

Egyelőre függőben hagytam a válaszadást.

Nem fogok vele szakítani, és nem is kamu kérdés!



#férfi #nő #anális #Threesome #mittennélahelyemben
2018. márc. 3. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Én megyek harmadiknak.

Te kúrod a punciját, addig én felavatom a popsiját..

2018. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Én mindenképpen megtenném érte :)

Meg magamért!


És a helyedben engem hívnám meg erre a nemes célra, mivel optimális választás lennék mindkettőtöknek!:)

2018. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kettesnek teljesen igaza. Nincs mit hozzátenni. De gyerekes egy válasz volt a barátnodtol. Ha nem akarod a hármast, akkor ne menj bele. Csak a gond sulhet ki belole, ha te nem nagyon akarod ezt.
2018. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13%

1. Nos először is kiugrott a szög a zsákból, hogy egy harmadik csávóról fantáziál.

2. Nem akarja az anált, még a kedvemért se, holott én megtennék neki bármit (kivéve, ha nem rám vágyik, lásd: 1-es menüpont).

Nekem ez elég lenne, hogy szépen búcsút intsünk egymásnak.

2018. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!