Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Holnap kell megjönnie. Félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap kell megjönnie. Félek hogy terhes vagyok. Ma van 8. napja hogy egyutt voltam a baratommal megszakitasos modszerrel. Melleim duzzadtak fajnak. Kizart akkor hogy terhes vagyok? Ha fajnak a melleim?! Mensi elott mindig igy vagyok.

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 08:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyi eszed van, megérdemled a sorsod. szenvedj!
2018. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de remélem most megijedtél annyira hogy ezután normálisan védekeztek.
2018. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért rizikóztok? Megszakításos módszer...ha akkor ilyen bátrak vagytok,akkor most miért nem lehet nevetve,emelt fővel viselni az esetleges következményt? Ez nem játszik? Használjatok óvszert!
2018. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Mivel még a beágyazódás sem történt meg,ezért biztos nem vagy terhes..
2018. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Drazicc ***** válasza:
100%
Ha holnap kell megjönnie, akkor teljesen normális, hogy ma még nem jött meg, sőt mensi előtt egy nappalra jellemző tüneteid vannak mensi előtt egy nappal. Akkor írj amikor már meg kellett volna jönnie, és nem jött meg, hidd el abbó is elég sok van itt...
2018. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Deflohelp ***** válasza:
100%

A Clearblue teszt már 4 nappal az esedékes menstruáció

kezdőnapja előtt megbízható eredményt ad.

Találgatás és aggodalmaskodás helyett.

A megszakításos módszer egyébként nem megbízható védekezés,

hanem egy tárgysorsjáték!

2018. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
terhes vagy!
2018. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Tesztre pisikélés mit mutatna vajon? Próbáld meg hátha pontosabb lesz mint a gyakoris válaszok.
2018. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

# 6


Alapvetően igazad van, de 8 nappal a teherbeesés után nincs az az érzékeny teszt, amit kimutatná.

2018. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Furcsa hogy nem jelez most a mensi. Nem faj a derekam pedig az szokott fajni. Sajogni mintha feszitenenek. Es allandoan eszek folyton ehes vagyok
2018. márc. 7. 17:06
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!