Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Holnap kell megjönnie. Félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap kell megjönnie. Félek hogy terhes vagyok. Ma van 8. napja hogy egyutt voltam a baratommal megszakitasos modszerrel. Melleim duzzadtak fajnak. Kizart akkor hogy terhes vagyok? Ha fajnak a melleim?! Mensi elott mindig igy vagyok.

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 08:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok valaki van itt?
2018. márc. 8. 20:26
 22/26 anonim ***** válasza:
Vakaki mindig van itt. De ez itt nem a csetszoba.
2018. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Most minek kell ilyen hozzaszolassal kotekedni? Szepen irtam
2018. márc. 8. 20:35
 24/26 anonim ***** válasza:
Remélem most megtanulod hogy nem kéne védekezés nélkül dugni.
2018. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Terhességi tüneteid nem lehetnek 8 nappal az esetleges fogamzás után, de pl. a mellfeszülés ugyanúgy, vagy még erőteljesebben jelentkezik olyankor.


Okod van félni, de most már mást nem tudsz csinálni, mint várni 5-6 napot arra, hogy csinálj egy terhességi tesztet.


Azzal tisztában vagytok - hogy a közhiedelemmel ellentétben nem csak akkor komoly kockázat a megszakított közösülés, ha a "második körben" úgy történik sor a behatolásra, hogy az előző ejakulációból maradhattak hímivarsejtek a húgycsőben, hanem már első alkalommal is?


Orvosi kutatások szerint a férfiak közel negyven %-ának van "számottevő mennyiségű" spermium az előváladékában.

(Angol nyelvű publikációban olvastam erről először, ott a "considerable amount of sperm" szerepelt.)


Azt találták, hogy alkati dolog - akinél először kimutatható volt, annál minden további mintában is, akinél pedig először nem, annál az ismételt kísérleteknél sem.


A legjobb barátnőm lánya megszakított közösülésből fogant (és - mondjuk úgy - nem tapasztalatlan kamasz srác által elbénázott akcióból, hanem az akkor 28 éves férjétől).


Pár év múlva amúgy is szerettek volna gyereket, náluk "csak" annyi volt a gond, hogy nagyon nem ideális időben, ideális körülmények közé érkezett a meglepetés baba.


Ennek a 16 éves lánynak a kérdésére én írtam annak idején a 8. hozzászólást. Azt kívántam, bár csak ne lenne igazam, de majdnem biztos voltam benne a tünetei alapján, hogy terhes. Ő azóta megszülte a kislányát, egyedül, illetve gondolom, szülői segítséggel neveli, mert az apuka elhagyta őt és a kislányát.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__6614..



Az elmúlt kb. két évben legalább 5-6 fiatal lánnyal leveleztem itt hosszabb-rövidebb ideig, aki a saját bevallása szerint így esett teherbe.


Szívszorító, hogy a legfiatalabb 15 éves volt, őt a 21 éves barátja ejtette teherbe "nem kell óvszer, tud ő vigyázni" alapon, és amikor kiírta itt a kérdését, azt mondta, hogy ott a két pozitív teszt, alig bír aludni napok óta, de egyszerűen nem meri megmondani a szüleinek, hogy gyereket vár 15 évesen.


Nálatok mi lenne egy nem tervezett, nem várt, de megfogant baba sorsa?

2018. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Végül is mi lett? Megjött?
2018. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!