Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdemes alkalmival elviszíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes alkalmival elviszíteni?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és nemrég megkeresett egy pasi, hogy szívesen lefeküdne velem. Nem erőltet, meg semmi. Nem mondanám, hogy beléestem, de elég szimpatikusnak tűnik. Megéri ilyen feltételek mellett elveszíteni?

2018. ápr. 12. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt neked kell eldöntened. Ha úgy döntesz, igen, és esetleg meggondolná magát az illető, állok rendelkezésedre.
2018. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
nem érdemes, meg fogod bánni
2018. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

"nemrég megkeresett egy pasi, hogy szívesen lefeküdne velem"


Milyen nagyvonalú, hogy ezt így felajánlotta.. Bele ne menj, mert megbánnád!

2018. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Most ismerted meg ? Milyen a viszonyotok egymáshoz ? Volt már köztetek bármi más ? Sok kis apró részlet számíthat a dologban.
2018. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem éri meg, ne csináld.
2018. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is tapasztalt vagyok ebben a témában és ha nem akar itt vagyok én! Én is szimpatikus lehetek neked! Ismerj meg!
2018. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok..? Az a baj h nem tudhatod h jó e az ágyban. Lehet h szűz még ő is
2018. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel az ember semmit se fog jelenteni számodra, csak aut hogy o vette el de mast nem es az ugy szar
2018. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt*
2018. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én is alkalmival vesztettem el. Totálisan belé szerettem, kötődtem, ő pedig ezt kihasználta, folyamatosan alázott stb. Alig tudtam túltenni magam rajta.
2018. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!