Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri egy alkalmival elveszít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy alkalmival elveszítenem a szüzességem? (Passzív fél vagyok)

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
lépj túl a melegségen. Hidd el, ez csak egy köztes állapot. Ez nem a végfejlet !
2015. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A partnerem farkának a hossza: 18cm, vastagságra is nagynak tűnik. Nagyon fog fájni?
2015. okt. 8. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne veszítsd el alkalmival. Várd ki, míg lesz egy komoly párkapcsolatod, s milyen csodás lesz majd annak mondani akit szeretsz, hogy ő vette el a szüzességed. Nem fogsz lemaradni semmiről.
2015. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerezz be feltétlen síkosítót, és ha ilyen méretes lesz az első partnered, hogy 18 cm hosszhoz képes is, - vastagságra is nagynak tűnik, - analdugónak/buttplug-nak nevezet tágított, a partner péniszének vastagságában majdnem a méretében! - ezzel és ez síkosítva, nem veszted el. De kiderül hogy késze vagy rá, és hogy most jött-e el az akivel tényleg el akarod veszíteni a szüzességed. Ne nyomja túl mélyre mert fájni fog, még jobban, ha megtalálja a "kapót". Egyik kezed tarts a combján és túl mélyre megy jelezd neki erővel!


Miért ne lenne értelme? Aztán meg majd rágörcsölsz esetleg. Az jobb?

2015. okt. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején nyilvános wckbe jártam szopni falon keresztül,így láttam,hogy mekkora farok jött át a lyukon.Amelyik nem volt túl vastag,azok átjöhettek.A hossz nem érdekes,elfér...
2015. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív akarok lenni majd és én is alkalmi partnerrel fogom elveszteni szerintem. A nyáron jöttem rá így huszonévesen...
2015. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Melegként mondom, hogy szerintem melegként nem olyan nagy szám elveszíteni alkalmival, mint heteróként.


Én is úgy vesztettem el. Neten megismerkedtem egy sráccal. Átjött hozzám, leszoptuk egymást kölcsönösen, aztán 2-3 pózban élvezésig dugtam a seggét. Nálam aludt, reggel is megraktam még egyszer, aztán hazament. Azóta sem láttam.


Nem szenvedtem semmilyen lelki törést az életemben, pedig ez kb. 18-19 éves koromban történt.

2015. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon egyéni, te érzed. Nem árt azért picit megismerni az embert, nekem zavaró volt, hogy kideült, hogy picit erőszakosabb mint gondoltam. Mmint nem durva dolgokra kell gondolni; de végül berakta ovszer nelkül, és az nem volt megbeszélve, de rárakattam aztán.


De lényegesen rosszabb lenne, ha még mindig szűz lennék, mert bizony azóta is csak egy fél kapcsolatom volt :-)


Miután nem annyira van melegként más lehetőség mint az internet, vagy esetleg néhány buli, vagy aki szerencsés, olyan társaságba bekerül, ahol lehet ismerkedni...

FBon van pár normális meleg csoport, ahol elmennek moziba együtt, ilyenek. Nem hiszem, h megtalálod, mert nem nyilvános, sztem leginkább ismerettséggel lehet bekerülni.


(pl. azert sem, mert persze a legtöbb "meleg" FBcsoport szexről szól, és elég alacsony a szellemi nívó)

2015. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben egy igaz párkapcsolatban veszíteném el. az sokkal szebb :)
2015. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!