Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A G-ponton kívül mik azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A G-ponton kívül mik azok a területek amiknek a huzamosabb izgatásával orgazmust vagy legalábbis komoly kéjérzést lehet kiváltani?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
2018. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
G pont nem létezik. Csiklo izgatással lehet a nöket elélveztetni.
2018. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem a faszt nem letezik.. nomnek ha felnyulok es a hasa felol izatom a huvelyet jo melyen, akkorat elvez, mint egy haz.
2018. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Létezik G pont,sokkal érzékenyebb terület,más is a tapintása a hüvelyfalnak,érdesebb.Én megtaláltam.
2018. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes, akkor a tudomány nem valo semmire, ami bizonyitja, h nincs ilyen pont. De ti halandók biztosan tudjátok, h létezik. Azt se tudjátok, mit taperoltok, csak nyúlkáltok, és bevesztek mindent, amit kitalálnak. Tudományosan bizonyitott tény, hogy nincs bizonyiték a g pont létezésére.
2018. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha holnap kitalalnak a nagy okosok hogy van "C" pont is akkor most mindenki azt mondana de de tenyleg van. Es mert azt mondjak a "tudosok" hogy tegyuk fel a c pont az anuszlyukadban van akkor biztos ugy is lesz kozben meg tok hulyeseg az egesz. Az en baratom osszevissza akart mar izgatni kereste a "g pontjaimat" mert azthitte majd ha felnyul nekem vagy ujjazz igy meg ugy vagy jol meg...akkor a G pontomat is megtalalja. Hat hulyeseg az egesz. Mindenki van amire beindul. Vannak teruletek ahol erzekenyebb a borod es jol esik ha pl a nyakadat csokoljak (persze nem mindenkinek) vagy a tarkodat simogatjak..ez is izgato tud lenni ha olyannal tortenik akit szeretsz vagy akivel eros a kemia koztetek. De felesleges a " G pontra" epiteni mindent..


L

2018. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a farkam. De en ferfi vagyok. A kerdesben nem volt szo nokrol.
2018. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaja nekem is a farkincám , kifejezetten a makkja
2018. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves #2, majd ha volt dolgod nővel, akkor oszd majd az észt. Addig bölcsen tennéd, ha hallgatnál....

Kérdező. Ha nem akarod a G pontot keresgélni, akkor simogasd a csiklót, ujjazd a hüvelyét, esetleg egyszerre a kettőt. Földöntúli gyönyör. Már kicsit be is nedvesedtem a gondolattól...

2018. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!