Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mások is úgy gondolják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is úgy gondolják, hogy a szex magánügy?

Figyelt kérdés
Szvsz,minden,ami szexuális,az nem másra tartozik és nem kellene szamonkérni. Az egy privát dolog,csak azokra tartozik,akik benne vannak.

2018. máj. 18. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki kéri számon?

A szex magánügy, de ha van kivel megbeszélned, nem tiltja semmi, hogy megbeszéld.

De senkinek semmi köze hozzá, ha te nem akarsz róla beszélni.

Kivéve persze, ha kiskorú vagy, és bántalmaztak...

2018. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell róla beszélni, ha valaki nem akar. De jó, hogy lehet. Ugyanúgy, mint más téren az embernek itt is szüksége lehet külső segítségre, vagy sokat tanulhat mások tapasztalatából. Van, akit egyszerűen csak érdekel és szeretne többet megtudni, meg persze olyanok is, akiknek több nem jut, hát kénytelenek más beszámolóján élvezkedni.


Végülis magánügy, mert nem vagy köteles megosztani senkivel. De hasznos,hogy sokan megosztják, akár névtelenül.

2018. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez így igaz.19/N
2018. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: Főleg a társadalom kéri számon, azt is, hogyha nem párkapcsolatban csinálod, azt is, ha egyáltalán nem csinálod, ha viszonylag korán veszítetted el a szüzességedet, vagy ha "túl idős" vagy ahhoz, hogy még mindig érintetlen légy, ha veled azonos nemű emberrel szexelsz, ha van fétised, ha nő vagy és nem akarsz szopni, és így tovább, lehetne sorolni órákig. Ha bármi olyan igaz rád, ami a többségre nem, és ez valamilyen úton-módon kitudódik, akkor lazán rád ragasztják a bélyeget, hogy valami komoly probléma van veled, az embereknek egyszerűen lehetetlen megfelelni, és én azt vallom, hogy nem is kell. Egyszóval egyet tudok érteni a kérdezővel.
2018. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát ja, úgy is mondhatnám:" nem kell beszélni róla sohasem de mindig mindig gondoljunk reá..." Juhász Gyula
2018. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A magánügy azt jelenti,hogy mindenki azzal kefél,akivel AKAR! És másnak tilos beleszólni.

Szabadelvű vagyok és hányok a mai világ prüdériájától.

2018. máj. 23. 21:12
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha pedofil vagy mar nem maganugy
2018. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7 KI BESZÉLT ARRÓL TE SZERENCSÉTLEN KONZERVATÍV?!

UTÁLOM A VALLÁSOS SZEMETEKET!!!!!

2018. máj. 31. 12:42
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
gondolom valami szexualis aberracio miatt vetetted fel a kerdest onigazolast keresve...szerintem ha ennyire felhaborodtal lehet van alapja a felvetesemnek.
2018. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Amíg mindkét (esetleg mindhárom) fél beleegyezik és élvezi, visszaélés nélkül, addig minden rendben van. Abszolút értem, amit írsz, én is gyűlölöm azt, amit a vallás és az egyház művelt ezzel a dologgal, mert hihetetlen és felesleges feszültséget diktál az emberekbe. Én is a szabad szexualitás híve vagyok elméletben, sajnos gyakorlatban engem is frusztrálnak ezzel kapcsolatos dolgok, de már egyre kevésbé. Le kéne számolni a stigmákkal. Linkelek egy érdekes cikket a következő kommentben. :)
2018. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!