Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az osztálytársaim (fiúk, én...

Az osztálytársaim (fiúk, én is fiú vagyok) miért nem beszélnek velem is az ilyen dolgaikról?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk. Jól el vannak velem is, poénkodás, szünetekben nevetés meg minden, de magánéleti dolgaikról, csajokról, meg hasonlókról nem beszélnek velem és kb előttem sem.


Miért?


Csomószor hallom ahogy egymás között dumálnak a barátnőikről vagy amúgy lányokról, szexről vagy akár csak érzéseikről, meg más magánéleti dolgokról, de velem nem szoktak.



Nem feltűnőn érzékeltetik, de mégis észrevehető. És nem csak egy ember hanem általában.

Mintha ez már nem tartozna rám, magánügy lenne, ja de akkor miért beszélgetnek ilyenekről?

Ha beleszólnék vagy kérdeznék azt látom, hogy nem nagyon szeretik, mintha magánügy lenne.


Engem is ezek a dolgok érdekelnének, jobban mint a felszínes dumálgatások. Jó persze az is jó.


Én is több mint két éve ismerem őket a középiskolában és nyilván ugyanazok a dolgok érdekelnek legjobban mint őket.



2017. okt. 25. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan ember, akit mások szívesen és könnyen a bizalmukba fogadnak, függetlenül attól, hogy hogy bánsz velük. Nem érzik valószínűleg melletted, hogy neked is jó érzés beszélniük a dolgaikról, de nincs emiatt veled baj. Ha gondold említsd meg vagy mondd el nekik, hogy szívesen beszélgetnél velük más dolgokról is, hogy neked is jól esne, esetleg menj oda hozzájuk és kezdj el te valami személyesebbről mesélni, így talán csatlakoznak és kialakul egy beszélgetés.
2017. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagy gyerekesnek tartanak, akinek lovese sincs ezekhez szerintuk,

Vagy melegnek.

2017. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első:

Köszi! Csak miért mellettem vagy velem nem szívesen beszélnek ilyenekről? Amúgy nem zárkózott fiúk, egyáltalán nem. Vagyis átlagosak mint mások is.


Második:

Melegnek biztos nem gondolnak.

Lövésem sincs ezekhez? Ez most hogy jön ide?



Amúgy nem csak szexről, csajokról nem dumálnak velem, hanem pl. bulikról sem, élményekről, ami más fiatalnak fontos.


Különben nem barátságtalanok velem, nem is bunkóznak.

2017. okt. 25. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, igy jon ide hogy lehet hogy a tarsaid gyerekesnek tartanak aki nem tudja mi fan terem a nő. Legyintenek hogy ,ahh ez ugyse erti’
2017. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugyanannyi idős vagyok, ugyanazok a témák érdekelnek.
2017. okt. 25. 19:49
 6/10 A kérdező kommentje:
És hogy ne tudnám, hogy mi fán terem?
2017. okt. 25. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül kitűnő tanuló? Azokat nem szokták szeretni, és nehezebben avatják be titkaikba.
2017. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha különc vagy, csóró vagy, vagy fura hobbid van.
2017. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tippelek csak de nem lehet hogy ok jobb kozeli baratsagban vannak egymassal? Eljarnak sulin kivul is egyutt ide oda ahova te nem mesz veluk, es egesz egyszeruen csak szorosab koztuk a baratsag a sulis haversagom tul? Mert azt ugye nem kell mondanom hogy a kozepsulis haversag a legvekonyabb, a kenyszer miatt haverkodnak az emberek mert 4 evig egyutt vannak napi szinten, de ezek 85%-a megszunik szonelkul erettsegi utan. Lehet csak nem tartanak olyan szoros baratnak azt kesz. Ha szeretnel maganugyi dolgokrol beszelni, kezdj el masokkal baratkozni, akik talan kesobb szivesen beszelgetnek ilyenekrol veled.
2017. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem lehet, hogy nekik már vannak tapasztalataik? Neked is kínos lenne, ha úgy kéne beszélgetni a szexről, hogy csak neked nem volt még benne részed. Ugyanígy lehet ez a bulikkal is, ha nem szoktál eljárogatni, akkor persze, hogy nem fognak veled arról beszélni.
2017. nov. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!