Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más lányok számára is vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok számára is vonzó és szexi ha egy pasi okos vagy csak számomra?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatónak és szexinek találom az okos férfiakat de kicsit furának érzem magam emiatt mert a barátnőim máshogy gondolkodnak erről. Más lány is van így ezzel?

2018. máj. 24. 15:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9. okos pasi vagyok nincs mit ezen szépíteni. Nem vagyok nagyképű és nem is hencegtem ezzel. Nem "annak tartanak", hanem objektíve is okos vagyok. Baj?
2018. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%
Nálam is sokat számít. Mivel az egyéjszakás kalandok nem vonzanak, hosszú távon viszont nem tudom magam elképzelni magam olyannal, aki nem művelt, érdeklődő, intelligens. Sőt, szeretem ha egy pasi okosabb nálam (nem azért, mert magamat butának gondolom, hanem mert kihívást nyújt, fejlődésre ösztönöz). Ezért nem is kezdenék olyanokkal, akiken nem ezt látom. 23n
2018. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!