Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pozitív, vagy negatív dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív, vagy negatív dolog, hogy még sosem voltam nővel?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok.

Életemben nem volt még kapcsolatom nővel, egy csók de még csak flört sem. És nem is lesz.

De társaságban nem merek erről beszélni, inkább hazudok, hogy már volt ez meg az stb, mert félek, hogy elítélnek.

Neten sokszor bántottak már miatta, innen van a félelmem is. Mondjuk a munkahelyen vicc tárgya lennék.

Már nem akarok kapcsolatot, nem érdekel ez az egész, viszont ennyire fontos lenne egy társaságban, hogy az adott illetőnek van e szerelmi élete vagy nincs?



2018. aug. 20. 16:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Hogy változott volna ilyen kis idő alatt?


Nem is ismerkedek lánnyokkal már. Feladtam inkább, mert nem jó folyton pofáraesni meg szenvedni.

2019. aug. 23. 09:56
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!