Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátomnak odalent nedves?

Figyelt kérdés

Nemrég vagyok együtt egy sráccal, és mikor szeretkezni akartunk, és hozzáértem, teljesen ragadós volt. Mintha már elélvezett volna. Igaz, hogy hosszú volt az elõjátěk, de így is el lehet élvezni?

Eddig sose tapasztaltam ilyesmit senkinél.

Mikor megkérdeztem, azt mondta, csak elõváladék. De nem hiszem, mert az ilyen sok szerintem nem lehet. Õ 32 én 24.

Aztán mikor szexeltünk, az jó volt és egész soká bírta.


Szòval az lenne a kérdés, mi történik neki odalent?


Kretén válaszokat légyszi ne.


2018. okt. 20. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék. Ő is megmondta. Mégis mi más lenne? Csak megtudod mondani egy péniszről, hogy spermás-e vagy sem. Az előváladék átlátszó, nem fehér.
2018. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De annyi sok? Voltam par pasival, es ilyen sose történt. Mivel sötét van, nem kezdem el vizsgálgatni meg a színét nézni :D
2018. okt. 20. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolj villanyt. Nem tudok mit mondani. Vagy szagold meg a kezed, az illatát is felismerni.:D
2018. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kretén kérdéseket légyszi ne. Láttál már lőcsöt lőni? Annyi anyag volt, vagy kevesebb ? Mi honnan tudnánk mi volt a gyatyájába?
2018. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Rendes előjáték után a péniszről is szinte csöpög az előváladék, azt jelenti, hogy nagyon fel van izgulva. Ez teljesen átlátszó előváladék, de ragadós, mint a sperma. Vigyázni kell, mert az előválladéktól is teherbe lehet esni.

Szóval teljesen normális a barátod reakciója, sőt, azt jelenti, hogy nagyon kíván.

2018. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi az infot :)
2018. okt. 20. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet szifilisz is, ettól folyhat....nézz utána mielőtt azt hiszed, hogy trollkodásból írom, jó szándék vezérel!
2018. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!