Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok ebben az esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel eddig 2-szer próbáltuk a szexet, de mind2-szer kudarcot vallottam. Előre megbeszéltük, hogy melyik nap legyen, amikor nincsenek otthon a szülők.

Nem tudom miért, de nekem olyankor nem megy, amikor előre meg van beszélve...viszont ő meg csak akkor akarja, amikor a szülők nincsenek otthon. (Ami nagyon ritka).

Mi lehetne a legjobb megoldás mind a kettőnk számára?



2019. jan. 1. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahogy el kéne vonakoztatnod attól hogy előre be van tervezve. El kell engednek magad és felizgatni a másikat ő pedig téged akkor már nem fogsz arra gondolni hogy csak azért tudsz most szexelni mert nincsenek otthon a szülők. Amúgy meg a lánynak miért fontos hogy akkor legyen a szex mikor nincsenek otthon a szülők? Ha ott alszol nála éjjel csak nem tér be az egyik hogy drágám kérsz tejet mert kijöttem éjjel inni... Azért csak gondolják mi zajlik a szobában és kopogni kell stb. 😃
2019. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a szülei vannak ritkán máshol?

Mert tudod ketten vagytok és így van 2 helyszín lehetőség .

Szülők közelében tenyleg én se akarnám...az ügy gáz ,és nem kell előre megbeszélni ,az tiszta para .

Menjetek egy motelba ,vagy egy kis 2 napos "telelésre " másik városba .

L

2019. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vonatkoztass el attól, hogy meg van beszélve.

Találd meg benne az izgalmat.

Bizony lesz még olyan élethelyzet mikor nem lesz sponteneitás.

2019. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha szimplán más programot terveznétek, amikor a szülők nincsenek otthon? Pl. csak tévéztek, aztán, ha megjön az ihlet, akkor csináljátok? Ne tervezzétek meg kötelezően, hogy szexeltek, és akkor nem stresszelsz rá (ami érthető)!
2019. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!