Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek az első szextől, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első szextől, mit tegyek? (L)

Figyelt kérdés
Igazság szerint még nincs a láthatáron senki akivel lefeküdhetnék, de már eléggé benne vagyok az optimális korban. Viszont nagyon félek. Mi lesz ha valakibe beleszefetek és kiderül, hogy csak szexre kellettem neki? Mit kell tennem, hogy a partneremnek is jó legyen? Ha először csináljuk, honnan tudjam, hogy mi az ami egyltalán jó neki? Más.is fél az első szex előtt, vagy ezt a témát.illetően? Mi lesz, ha később megbánom, mert nem esett jól, hogy például fogdos, meg hogy bennem volt a.pénisze? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jan. 8. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

előbb testileg-lelkileg állj készen, aztán szexelj csak!

még nem értél meg rá, de idővel megfogsz :)

2019. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a legjobb "megoldás", ha olyannal fekszel le, akibe teljesen szerelmes vagy és totál megbízol benne. Ne "kötelezettségből", meg optimális korról.

Az elsőnél teljesen mindegy. Csak az a lényeg, hogy szerelemben, romantikudan együtt legyetek. Nem az orgazmus az elsőleges cél. Csak, hogy egybeforjatok. :-)

2019. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha félsz tőle akkor valójában még nem vagy rá felkészülve!

De tanító bácsinak válassz inkább egy idősebb, tapasztalt pasit! Nem egy alkalomra!

És nem fejest ugrani a dolgokba! Csak lassan, fokozatosan! Lépésről lépésre!

2019. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy 2es vagyok és 22L
2019. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha félsz tole akk meg ne tedd meg
2019. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

12 éves szintű a kérdésed. Tehát nem vagy benne a korban. Amíg itt teszekl fel kérdést róla, addig soha ne szexelj.

A szexet nem durrbele módon kellene kezdeni, hanem a pettinggel játszadozgatva mondjuk 1-2-3 évig, addigra hozzászoksz szinte mindenhez, és ezeknek a kérdéseknek a legtöbbje fel sem merül.

2019. jan. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz hogy bele szeretsz akkor ismerj meg engem. Én már jártam így, és nem bántuk meg. Én sem és ő sem.
2019. jan. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mi lesz ha valakibe beleszefetek és kiderül, hogy csak szexre kellettem neki?"


Ahhoz nagyon hiú, buta és becsukott szemmel kell élned, hogy így át tudjon verni egy fiatal, tapasztalatlan srác. Remélhetőleg annyira nem vagy Naiv.


Ha eljön a megfelelő személy, akkor te is fogod kívánni és élvezni is fogod

2019. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Macnab ***** válasza:
51%
Attól félsz kihasználja azt szüzvagy?Egyben érzelmi törést okoz neked? Feküdj le olyannal aki csak szexelni akar. Így az érzelmi törés elmarad..lesz gyakorlat a szexben..jobb esélyekkel indulsz egy szerelemben...
2019. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akkor még ne csináld. Még nem állsz készen.
2019. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!