Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek az első szextől, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első szextől, mit tegyek? (L)

Figyelt kérdés
Igazság szerint még nincs a láthatáron senki akivel lefeküdhetnék, de már eléggé benne vagyok az optimális korban. Viszont nagyon félek. Mi lesz ha valakibe beleszefetek és kiderül, hogy csak szexre kellettem neki? Mit kell tennem, hogy a partneremnek is jó legyen? Ha először csináljuk, honnan tudjam, hogy mi az ami egyltalán jó neki? Más.is fél az első szex előtt, vagy ezt a témát.illetően? Mi lesz, ha később megbánom, mert nem esett jól, hogy például fogdos, meg hogy bennem volt a.pénisze? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jan. 8. 00:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal több mint 6 hónap után vesztettem el. Előtte csomót beszéltünk róla, és 100 százalékosan megbíztam benne. Én akkor már idősebb voltam mint az átlag, és az emberek körülöttem kicsit túlzásnak is tartottak a nagy várakozást, de mivel nekem elég sok félelmem volt a dologgal kapcsolatban nem akartam elsietni. És megérte a várakozás,mert amikor sor került rá az egész olyan természetes és magától értetődő volt. Nem volt bennem semmi stressz.
2019. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Feküdj le olyannal aki csak szexelni akar. Így az érzelmi törés elmarad..lesz gyakorlat a szexben."

Gratulálok, remek tanács! Mert 1 alkalomtól olyan marha tapasztalt lesz... Ha meg huzamosabban összejárnak, akkor beleszeret, és az érzelmi törés garantált..

2019. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!