Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » PCOS miatt nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PCOS miatt nem tudok elélvezni? Érdemes lenne dokihoz fordulnom (többi lent)? L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lényegében ez a helyzet: Szűz vagyok, párom se volt soha. Önkielégítéssel közel 4 év híján egy évtizede próbálkozok sikertelenül. Vágyam az van rá, a fejem gyakran e téma körül forog egész nap. Rettentően idegesít, hogy csinálni szeretném, csakhogy semmi eredménye. Amit magamnak tudtam, kipróbáltam, nem is részletezem tovább ezt a részt.


Ma olvastam erről a PCOS-ről. Világ életemben szabálytalanul jött meg a havim, amíg még volt... Aztán volt amikor nem jött meg, mostanra pedig már semmi, nudli. A zsíros bőr stimmel, ahogy az is, hogy kevesebb hajam van ahhoz képest amennyi régen volt. Továbbá, bár fejben oké a dolog, megvalósításban az önkielégítésnek nevezett borzalom nem jön össze, nem élvezem.


Ezzel az aggodalmammal érdemes lenne a házidokimhoz fordulnom, vagy kinevetne, esetleg elküldene? Ha el kellene hozzá mennem, akkor a szexuális témába tartozó intim részt kihagyhatom, vagy ildomos lenne megemlítenem?


Amúgy eddig valami lelki blokkra gondoltam, vagy arra, hogy aszexuális vagyok, de ezeket végül elvetettem, egyik sem igaz. Nagyon rá vagyok már görcsölve az egészre, és érzem, hogy szívem szerint megkérdezném a dokimtól, de szerintem elásnám magam szégyenemben, olyan kínosnak érzem. :/



2019. febr. 4. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Szerintem ne görcsölj az önkielégítésen ha nem úgy van rá vágyad lehet ha hagyod egy picit majd jön magától. Talán ha egy pasi símogatná a csiklód kézzel lehet hogy jobb lennne. Én Szurkolok! 39 f
2019. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én PCOS gyanús vagyok, de el tudok élvezni. Köze nincs hozzá szerintem.
2019. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

PCOS-om van, és hamar és gyorsan elélvezek.

Nincs köze az orgazmusnak a pcos-hoz.

2019. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez már egyértelmű, hogy rágörcsölés a témára. Szerezz egy mikrofon vibrit és első leckeként kezd el használni úgy, hogy NEM akarsz elélvezni, hanem minél tovább akarod élvezni. Akár 1 órát is.
2019. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így leírva még nem PCOS, vagyis inkább úgy mondom, hogy nem valószínű. A rendszertelen menzeszeddel viszont ildomos orvoshoz menned, kivizsgál és ha PCOS-d lenne esetleg, akkor kiderülne. Ha más betegség/eltérés, akkor azt is lehet kezelni, és ki tudja, lehet az önkielégítéssel kapcsolatos problémád is megoldódna.
2019. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!