Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kevés a spermám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevés a spermám?

Figyelt kérdés
Már kisebb korom óta nagyon kevés jön. Szinte csak néhány csepp. És még az se nagyon segít ha elhúzom. Neten látni olyan videókat,ahol a pasinak nagyon sok jön, persze tudom sok a kamu de van ami nem. pl. [link] nem vagyok meleg,hogy ilyeneket bámulok csak nem tudom elképzelni valakinek, hogy lehet ennyi. Van esetleg valamilyen módszer erre,hogy nekem is ennyi jöjjön? étel vagy valami?

2019. márc. 3. 15:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Tudom régi kérdés, de hátha valaki rá keresne, annak van néhány tippem!

Egészséges életmód!!: Minimum 3nap szünet legyen az ejakulációk között!

Dohányzás, Alkohol kerüljük! Rostok, fehérjék, zsírok ezeket mindennap fogyasszunk vagyis normális Étkezés!

Túlsúlyos is közre játszhat és az alacsony súly is, tehát próbáljunk ideális testsúlyban maradni!

Forró fürdőt kerüljük, langyos vagy annál kicsit hidegebb zuhany!

Test mozgás mint pl: séta, futás, erőnléti edzések (ne túlzásba)!

Napi Minimum 2 liter víz maximum 4 liter! (Magasság és testsúlytól eltérő lehet a viz mennyiség)

Töltsünk időt a napon és napi Minimum 8 óra alvás!

Vitaminok!

Stressz kerülése!

Természetes gyógynövények segithenek ashwagandha es hasonló társai...

2023. okt. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!