Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elegem van! Mindegy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Mindegy mit csinálok, sehogy nem tudok elélvezni. Magamtól mit tudok még tenni? Vagy adjam fel az egészet és fogadjam el? 18/L

Figyelt kérdés

Szép napot/estét!


Elnézést, "kissé" hosszú lesz...


Hat éve próbálkozok azzal, hogy elélvezzek. Az elején nem próbálkozásnak neveztem, ezt meg kell jegyeznem. Azt hittem normális, hogy nem megy, hiszen kezdő voltam. Sok oldalon írták, hogy idővel menni fog. Hááát... vagy nem.


Összesítve az évek alatt, amikkel próbálkoztam:

- ujjaim

- vibrátor

- csiklóizgató

- "magic wand"

- síkosító

- krém

- videók

- történetek

- fantázia

- képek

- egyéb eszközök, amik azelőtt voltak, hogy volt bátorságom vibrit venni


Eredmény: semmi.


Ez azért rettentően idegesítő, mert a nedvesedés az remekül megy, fantáziám is van, nem vagyok halvérű, ahogy azt egy kis pisis 14 éves, aki csak tableten látta a kék eget írta.


Szűz vagyok, párom se volt még, tehát pettingben se volt részem. Szerencsére ezek még remek kérdések, hogy működnének e, mert máskülönben már a fejemet verném a falba.


Mi lehet a gond? Gondoltam arra, hogy lelki eredetű, csakhogy a szexualitással kapcsolatosan semmi olyan nem történt, ami ezt okozhatja. Trauma annyi volt, hogy anyám mondhatni elhagyott óvodás koromban, apám nevelt fel, de - hosszú sztori - már néhány hónapja ismét van az anyám, mindent megbeszéltünk, és jobb a kapcsolatunk mint valaha. Gondoltam, tök jó, ez okozza, ha igen, megoldódik. Mégsem ez. Másik családi probléma néhány éve véget akkor, amikor egy undorító, számító és szánalmas személy meghalt - idős volt. Új életet kezdhettünk, normális körülmények között. Megoldódott, mégsem történt azóta se semmi.


Vágyam viszont van - idegenekkel viszont nem fogok se most, se soha lefeküdni vagy pettingelni. Nem ítélem el, csak tőlem távol áll.


Ha ez lelki, mit tudok ezzel kezdeni? Ha nem lelki, mit tudok tenni? Tudom, senki nem varázsló, se parafenomén, hogy neten keresztül kitalálja, de gondoltam, hátha van valakinek ötlete. :/



2019. ápr. 2. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem először egy ideig hanyagolnod kéne a maszturbálást, hogy jobban vágyj rá, vagy legalábbis a csiklód/hüvelyes legyen kicsit érzékenyebb. Ha hüvelyi orgazmussal próbálkozol: lehetséges, hogx anatómiailag nem megoldható a dolog (az egyik elmélet szerint), a másik elmélet szerint meg kellene találnod a G-pontodat. A G-po t, a hasfal felőli részen kb 4 centire a hüvely bejáratától található, és "hívogató" mozdulatokkal jól ingerelhető.

A csiklói orgazmus elérésében nem tudok ilyen okosat mondani, mert az mindenkinek máshogy jó.

Azért is volna jó a szünet, mert akkor egy picit nem az orgazmus járna a fejedben, hanem az, hogy hiányzik maga az ingerlés - jobban is el tudnál merülni benne. Illetve ha hosszas próbálkozás (egy óra) után nrm meg,, függeszd fel, ne fókuszálj rá az orgazmusra, azaz annak nem létére. Nem mondtak kisebb korodban olyat,ami miatt legátolhatnád az orgazmust?

Ha nem megy sehkgy sem: szexuálpszichológus. Nem kell aggódni miatta, nem akkora kaland, hidd el!

2019. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
volt aki írta, hogy csak úgy tud elmenni ha hason fekszik összeszoritott lábakkal, esetleg próbáld ki :) ha nem megy, pihentesd a dolgot pár hétig, mert tényleg csak rágörcsölsz
2019. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Probáld meg: Gyönyörködj a szépségedben (esetleg tükörben részben), élvezd a tested érintését, csokolgasd a tested azon részét amit csak elérsz a száddal. Használj olyan illatositot/parfümöt amiröl érzed, hogy vonz, izgat. Adj idöt magadnak, hogy a magaddal szembeni vonzodásod eluralkodjon rajtad és csak akkor kezdd simogatni az erogén területeidet. Ne hajts rá az élvezésre csak élvezd ha kis izgalmat tudsz okozni magadnak. (Ha ezeket megfogadod, az eredményt szeretném ha megirnád nekem priviben. Valamint azt is, hogy beszélgessünk-e tovább is erröl a témárol.)
2019. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok és soha nem volt orgazmusom. Attól még a szex bődületesen jó, csak nem egyedül!
2019. ápr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mint te, de van barátom és vele se jó. :(Én már kezdem feladni, teljesen belefáradtam ebbe. Főleg, hogy másoknak megy, én meg ”defektesnek” érzem magam, hogy nekem nem. Fogalmam sincs, hogy mi lehetne a megoldás. 22/L
2019. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!