Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, attól függetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, attól függetlenül hogy párkapcsolatban élltek, szégynlösek-e vagytok más elött, esetleg látott-e más valaki meztelenül titetket pasitokon kívül? 19 L

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Igen.


Fiú, 42

2019. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Én az vagyok,még a barátom előtt is ha például zuhanyzok és bejön,pedig mindig mondom neki ,hogy majd később megbeszéljük,szóval elszoktam fordulni vagy féloldat,de sosem szemben.Meg is jegyezte ,hogy látta már mindenem,mit takargatom magam.
2019. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha van kapcsolat max csak az elején vagyok szégyenlős, utana mar egyáltalán nem.
2019. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Én nagyon sokszor meztelenül vagyok a barátom előtt, illetve meztelenül is alszom, egyáltalán nem vagyok szégyenlős előtte mivel meg vagyok elégedve magammal. Látott már más is meztelenül (fiú akivel kavartam)

18l

2019. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Pasim szinte allandoan lat meztelenul vagy bugyiban

2 legjobb haverja is latott mar bugyiban elottuk nem vagyok szegyenlos

2019. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Mióta szexelek, sokkal kevésbé vagyok szégyellős. Előtte a jóga stúdióban a női ölrözőben sem szerettem átöltözni, főleg, hogy nem hordok melltartót, most már bárminemű kényelmetlenség érzet nélkül öltözöm át.
2019. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Rendszeresen járunk a férjemmel nudista strandra, és szaunázni is csak olyan helyre megyünk, ahol textilmentesen lehet.
2019. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok szegyenlos...sokan lattak mar meztelenul a ferjemen kivul...orvos, nehany barat, a szomszed (28/N)
2019. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
A pasim élvete ha meztelenül voltam előtte, csak az zavarta ha más előtt is...
2019. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
22/F vagyok és a 16 és fél éves barátnőm sajnos nagyon szégyenlős előttem. Pedig már 4 és fél hónapja vagyunk együtt. Én laktam is náluk 1 hétig. Fürödtünk is együtt már rengetegszer amikor náluk laktam akkor is. Ma meg öltözni sem öltözik előttem. Mindig pólóban meg zokniban szexel. Sajnos!!! De miért? Hogyan tudnék ezen változtatni?
2019. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!