Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, attól függetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, attól függetlenül hogy párkapcsolatban élltek, szégynlösek-e vagytok más elött, esetleg látott-e más valaki meztelenül titetket pasitokon kívül? 19 L

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon szégyenlős voltam, senki előtt nem voltam hajlandó meztelenül mutatkozni!

Aztán 18 évesen jött egy pasi, aki elvitt egy nudira Horvátba, egy hétig csak meztelenül voltunk... amikor jöttünk haza, szinte fájt felöltöznöm:)

Azóta egyáltalán nem vagyok senki előtt szégyenlős, nem zavar ha meztelenül meglát valaki.

Persze nem mutogatom magam, de nem bujkálok úgy mint tini koromban.

2019. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző!

Mivel tudott rávenni, hogy elmenj 1 hétre nudizni?

2019. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Együtt jártunk, szerettem - ettől több és jobb okot elképzelni sem tudok! De azóta is csak nudira járok.
2019. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szeretem és ápolom a testemet - miért szégyellném?

Rengetegen láttak meztelenül, párkapcsolattól függetlenül.

2019. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!