Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol tudnék kancsal lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék kancsal lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudom sok negatív komment lesz. De nekem nagyon tetszik ha egy lány nagyon kancsal (keresztbe áll a szeme). Szerintetek hol tudnék ilyen lánnyal ismerkedni? Netes társkeresőn már próbáltam ott nem találtam.

2019. ápr. 27. 20:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Itt. Van egy pár olyan csaj :D
2019. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
1: hol, mutass egyet :)
2019. ápr. 27. 21:01
 3/42 anonim ***** válasza:
9%
verd a pofájába
2019. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Szemészet ha sántát is akarsz akkor az ortopédián.
2019. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%

Most ez komoly?! De miért jo az, ha kancsal? Én is kicsit az vagyok és baromi idegesitő.Netes társkeresőn nyilván nem találsz, mert hülye lenne olyan képet feltenni magáról amin keresztbe áll a szeme.

Bár én a kérdés komolyságában is kételkedem.

2019. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
38%
Terror Háza, Őkancsalsága biztos örülne neked. :D
2019. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Apivorous ***** válasza:
96%
Nézz szét egy időben több helyen is
2019. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
26%
Én ismerek egy ilyen lányt nem túl közelről (lánybarátom barátnője), de fel nem tudom fogni, hogy hogy lehet ezért valaki oda. Ez elvileg ösztönösen taszító kell, hogy legyen az embernek.
2019. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
8.: Nem tudom, de nagyon vonzónak látom. Ezt már többen kérdezték, de nem tudom megmagyarázni. De sajnos nagyon-nagyon kevesen vannak. És eddig csak "messziről" láttam ilyet.
2019. jún. 14. 16:55
 10/42 anonim ***** válasza:
95%
Valszeg vonzódsz a női tökéletlenséghez. Én meg a félénk, csúnyácska lányokat szeretem. Van ilyen. De most komolyan: azt hiszed, hogy ők különböző pontokon csoportosulnak? A legtöbb, amit tehetsz, hogy nyitott szemmel jársz és szelektálsz. Ha egy társkeresőn odaírod, hogy csak kancsalok válaszát várod, vagy nem vesznek komolyan, vagy eleve bizalmatlanok lesznek.
2019. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!