Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol tudnék kancsal lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék kancsal lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudom sok negatív komment lesz. De nekem nagyon tetszik ha egy lány nagyon kancsal (keresztbe áll a szeme). Szerintetek hol tudnék ilyen lánnyal ismerkedni? Netes társkeresőn már próbáltam ott nem találtam.

2019. ápr. 27. 20:46
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Köszi, a társkeresőset próbáltam, le is tiltattak érte. Egyébként meglepő de rendkívül ritka a kancsal lány.
2019. júl. 15. 17:33
 12/42 Boszorkány_ ***** válasza:
100%

Én is néha picit az vagyok, baromira önbizalomromboló. Olyankor leszegett tekintettel megyek az utcán is.

Valószínüleg ezért nem látsz egyet sem, mert kancsi szemmel nem nézünk senki szemébe, és ezért nem veszed észre őket olyan könnyen.

2019. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
0%
kancsallanytkeresek.hu-n
2019. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%

Na eg engem is érdekelne


Nagyon izgat a kancsalsag

2019. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
90%
Jó hogy letiltanak társkeresőn ilyen szöveggel, még az is jelent aki kancsal. Ha ilyen lányt találsz, azt éreztesd vele hogy számodra teljesen normális, maximum idővel mond neki azt hogy még vonzónak is találod benne ezt de akkor is csak úgy ha ő kezd el beszélni róla hogy ilyen.
2019. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
9%
Engem is izgat szexuálisan a kancsalsag
2019. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
73%
Én egyszer akaratomon kívül összejöttem egy ilyen csajjal, mert úgy alakult. Ő amúgy szép volt és nagyon csinos. De emiatt hogy kancsal volt (nagyon kis mértékben amúgy), nem jártam volna vele hosszútávon :/
2019. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
84%
Tuti te kerestél múltkor tolószékes csajt is..
2020. jan. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
25%

Vannak gettok, kulon kancsal emberek elzarva elnek ott.

Hogy a csaba akarsz nem negativ kommenteket???

Szolits le kancsal noket. Tindert bo nyallal forgasd

Nem az izlessel van baj. De mit gondolsz, egy erdei tisztason nonek es tippeket ad valaki??

2020. jan. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
18/19 Időpont ma 02:12 Az nem én voltam. A tolószékes lányok nem vonzanak. Igazán a kancsal izgat csak.
2020. jan. 8. 08:14
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!