Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a hajlékta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy a hajléktalanoknak nagyon kicsi a péniszük? (kifejtve lent, úgy kevésbé lesz bizarr) 18/L

Figyelt kérdés

Tényleg lány vagyok - tudom, hogy valaki megkérdőjelezi.

A kérdés úgy fogant, hogy voltam ma szakmai gyakorlaton hajléktalan szállóban (férfiak számára). Fürdetni kellett néhányukat. Nem először mentem, év elején oda osztottak be néhány hétre szerdánként. Szóval így összességében jött a kérdés. Ez mitől van? Oké, természet, így születtek, de tényleg kb 80 emberből xy számúnak ilyen kicsi? A kicsit azt úgy értem, hogy 4 cm, 6-7 cm.


És nem, nem ezen jár egyfolytában az eszem, és nem szándékosan néztem a péniszüket, csak amikor a combot kell megmosni, akaratlanul is szembetalálom magam a himbilimbivel.


Ez egyébként azért is jutott eszembe, mert rengeteg hímvesszővel kapcsolatos kérdés született ezen az oldalon.



2019. máj. 8. 18:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Több oka lehet annak, amiért fürdetni kell. Hozzáteszem, abból a 40 (a kérdés alatt az a 80 nem tudom, hogy sikerült xd) emberből nem kell mindenkit. Nem mindenki szorul rá. A gondozott lehet demens. Akadályozó tényező, ha a mozgása nehézkes és/vagy korlátozott. Esetleg csak besegíteni kell neki, és csak a hátát és mondjuk a lábait kell, mert oda nem ér el. Aki meg tudja magát fürdet - többség -, ők fürdenek maguktól. Akik ma fürödtek, mindegyiküknek segíteni kellett a vetkőzésben és a pelenka leszedésben, katéteres zacskó leszedésében. Megjegyzem, én csak segítő voltam. Tehát fürdettem és borotváltam, de mivel nem nincs még rutinom, nem vagyok annyira gyakorlott, és sok volt még a munka, a gondozónő csinálta nagyrészt. Na tehát... Felállni is segíteni kellett nekik, hogy a zuhanyba átmenjenek. Dióhéjában ők idősek, egyben hajléktalanok. Oké, azért annyira nem vészes, tehát az ő korukban még virgonckodnak azért az emberek, ahogy az idősek otthonában és klubjában tapasztaltam. A lényeg, hogy az előbb leírtak miatt, nem azért mert annyira jó dolguk van, hogy ingyen kaja és emellett fürdetés is. Aki tudja, megcsinálja magának. :) Ó, és azért is kell nekik a fürdés, mert gondozó segítség nélkül a higiénéjük enyhén szólva szörnyű lenne... Másik bácsi aki fürdetve volt, a gondozónő mosta a fenekét, és amikor a szivaccsal a hajlathoz ért, odaszáradt kaki darabot talált. 2 naponta van fürdetés. Ha magától kéne fürdenie, odáig sem jutna el, hogy zuhany alá álljon.



Köszönöm, de ezt szerintem bárki megtudná csinálni. Az elején nem egyszerű, főleg aki rosszul bírja az ilyeneket. Az első pelenkázásom egy hajléktalan lábadozóban volt. Nos... az a férfi féllábú, alul szőrös volt, és ehhez még ráadásul nem kicsit kakis és szagos. Alap, mindenhez gumikesztyű. Elkezdtem, kissé lassú tempóban, hiszen pelenkázáshoz képest is intenzív élményt nyújtott. Felénél tartottam az akciónak, letisztítottam, már a pelenkánál voltam, amikor a nőci átvette - flegma stílusban -, merthogy mekkora szerencsétlen vagyok. -.-' Mára a látvány, a kórházi sebészeti és belgyógyászati osztály után olyan átlagossá vált, hogy a legundorítóbb témák sem okoznak nálam undort, ha pl: eszek. Szóval ez csak megszokás kérdése, némi tűrőképességgel. :'D


Utolsó: Képzeld, igen, igaz. Menj el akkor és kérdezd meg. Ha az a 30 éves magától nem tud fürdeni, nem hagyják ott bűzölögni. És én, a 18 éves lány, még messze vagyok az érettségitől. 3 + 2 éves képzés. 3 év alatt OKJ, aztán még maradhatok 2 évet, hogy érettségim legyen. Átlagos esetben ebben az évben vizsgáznék, de mivel iskolát váltottam személyes okokból, nem ebben a szakmában, előző évben 9. osztálytól kellett kezdenem. És sokadik igen, voltam. Ó és még valami! Voltam már kórházban, hajléktalanok otthonában és lábadozóban, idősek otthonában és idősek klubjában is! Az első iskolám, ahonnét menekültem, ott csak idősek otthonába kellett menni, aztán a második évtől (amikor én már nem voltam ott) kórház is játszik év közbeni, heti egy nap. Az meg, hogy tényleg lány vagyok, azért írtam ki, mert már sok kérdésnél láttam, hogy kétségbe vonják a kérdező nemét. Egy ilyen bizarrul hangzó kérdésnél pláne.

2019. máj. 8. 20:07
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom (s talán igazam is lehet) hogy a kiszolgáltatottság, párosulva a szégyenérzettel okozza ezt. Sosem felejtem el, amikor sorozáson voltam, hát majdnem akkorára mentem össze, mintha csak egy óriás csiklóm lenne. Amúgy meg ha szexről van szó... -thjjja... -nem ez a helyzet áll fenn.

Ha magatehetetlen lennék, én is beparáznék és összemennék ha egy szexi 18 éves fruska tisztogatna a fitymám alatt.

2019. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Idősek voltak? A korral lehet ez is változik.

A megnyúlt bőr az ágyékon szintén takarhat.

Ha fáztak egy kicsit, attól is összemehet.

Meg úgy alapvetően nem praktikus, ha nagy, mikor nincs használatban, tehát a természet úgy rendezte, hogy kicsi legyen, ha nincs rá szükség.

2019. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hajléktalan, de ha mondjuk több napig nem használom a (másik) rendeltetési céljára, sőt, ha beteg vagyok, bizony, észrevettem, hogy ernyedt állapotban még kisebb, mint lenni szokott. Felgyógyulás után (nálam ez 2 hónap stabil kórházban fekvést jelentett), illetve szexuális aktus után visszaáll a kb. rendes állapot.

f/46

2019. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%

Eddigi életemben élőben csak a hajléktalan szállóban és az idősek otthonában láttam péniszt, azok mind lankadtam.


És előző életedben?

Egyébként meg is van a válasz a kérdésedre. Élő lőcsöt csak itt láttál. Nekem is hat centi a lőcsöm, de ha megerektálod, 18as sikíttató lesz belőle. Futnál rendesen cuni.

2019. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy érdekes kérdés!
2019. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
nagyon ügyes lehetsz! de hogy hogy 18 évesen még nem láttál péniszt harckész állapotban?
2019. máj. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha éppen nem vagyok gerjedve, nekem is 7-8 cm, pedig hajlékony se vagyok. Így van kitalálva, hogy bele férjünk a gatyába.
2019. máj. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lacás1976 ***** válasza:
Összement nekik a sok szenvedéstől,éhezéstől,piálástól nemtom.
2019. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!