Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek is volt már ilyen...

Nektek is volt már ilyen hűlye érzésetek kiskorotokban?

Figyelt kérdés
Csak néztem a kezem, a lábam, belenéztem a tükörbe, s azt gondoltam: Ez én lennék? Ez biztos én vagyok? Aztán mosolyogva gondoltam: persze, ez én vagyok! Bizarr volt, és nem is gondolat, csak egy amolyan, érzés. 7-9 éves koromban voltak ilyen hülye érzéseim, nektek is volt már?

2012. aug. 24. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
aa nekem meg mindig van... vagyis lehet,h nem pontosan ilyen hanem olyan hogy nem muszaj magamat neznem, eleg ha csak kinezek az ablakon es olyan erzesem tamad,h de fura h erre a bolygora szulettunk mi emberek .. mintha egy elözö eletemböl jonne az erzes :D az univerzumbol :D ... :D bocsi ha szented total nem az amire gondolsz, de nekem is vannak neha fura erzeseim ..es remelem,h vannak emberek, ha akik ereznek hasonloan ..mert szentem ez jelent valamit ... jaj leci ne nezz hulyenek :D tudom ugy hangzik amit irok meg minden :D de nem vagyok bolobnd :D meg asszem nem
2012. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Főleg, ha részegen nézek a tükörbe...
2012. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Mint ahogy a saját hangod se olyannak hallod, amilyen.
2012. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: nekem is hasonló volt, de nekem csak az emlék maradt meg, de az nagyon intenzíven. De nekem inkább az az érzés volt hogy én miért vagyok itt? Meg miért én? Fura. Néha pl a tükürbe néztem, mintha.. egy idegen lennék..külső szemlélő.. Nem nézlek hülyének.

Második: ezen besírtam! XD mindegy, köszönöm mindkettő választ.

2012. aug. 24. 19:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, és a harmadiknak is köszi!
2012. aug. 24. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is éreztem néha ha meg sokáig nézem magam rohadt csúnyának érzem magam :D
2012. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
elsö vagyok :D uristen pont en is ugy erzek ahogy leirtad, csak en ezt nem is tudnam annyira megfogalmazni ... de kb. az amit leirtal ... szerinted mert erezzük ezt? 2012 ??:D ?? eddig nagy hulyesegnek tartottam ezta spiritualis felemelkedest meg midnent amit ehhez a datumhoz kapcsoltak .. de most mar egyre gyakrabban erzem magan furan o.O ...lehet hogy csak tul sok fantasztikus filmet neztem :D de legalabb jo hogy nem vagyok egyedül es dumalhatok erröl masokkal is :D
2012. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is szoktam érezni:) Ez szerintem teljesen normális...ilyenkor leáll az elmetevékenység és csak te maradsz a teljes valóságában. Nálam ez jó érzés szokott lenni.
2012. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm a válaszokat! Amúgy én ostobaságnak tartom ezt a 2012-s őrületet. Szinte minden évben meghirdetikca világvégét, és most csak azért, mert állítólag a maják is megjósolták már mindent beleképzelnek a hiszékeny emberek. Na mindegy, visszatérve a kérdésemre, nekem is jó érzés volt, de bizarr, és tökéletesen fel tudom idézni. Jó, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2012. aug. 25. 14:07
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, és bocsánat a helyesírási hibákért, telefonról írok.
2012. aug. 25. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!