Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Sok pasival le feküdtem már, idősebbekkel, tapasztaltabbakkal, és élveztem is, ezért biztos, hogy nem az ő hibájuk volt.

Sose sikerült, sehogy. Nem érzem azt az érzést.

Van akinek sose lesz orgazmusa?



2019. máj. 11. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt bárhogy hüvelyi orgazmusod valaha? Tehát mondjuk ujjazástól, vagy magadnak? Ha nem, akkor esélyes, hogy nincs hüvelyi orgazmusod. Nyalástól el tudsz élvezni?
2019. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Nem, sehogy sem volt még.

Ha magamnak csináltam akkor sem.

2019. máj. 11. 01:16
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem rendszeresen van popsiban is. Próbáld meg, hogy hanyagolod a csikódat akár hónapokig! Se te, se a pasid ne izgasson ott. Lehet hogy hetek lesznek, fájni fog, de megéri. NINCS ILYEN. minden NŐ, AKI NINCS MEGCSONKÍTVA KÉPES ORGAZMUSRA.
2019. máj. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Jó neked. Nekem sokszor már kellemetlenül hamar orgazmusom lesz :’D

19/L

2019. máj. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 érdeklődő35 ***** válasza:

4, neked legalább van, míg a kérdező még sose élte át....


Kérdező, sajnos vannak akiknek nem sikerül. De mivel maga a szex kellemes neked, lehet, hogy neked nem olyan intenzív.

Esetleg próbálj ki egy erős csiklóizgatót {magic wand, satisfyer, womanizer}

2019. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyalástól sem megy?

Amúgy annyira imádom, mikor egy olyan nő okoskodik, hogy minden nőnek lehet orgazmusa, akinek van hüvelyi orgazmusa. El sem tudják képzelni, hogy mennyit próbálkoztunk pl mi is párommal, hogy legyen, és nem jön... Párom előtt volt 15! pasi az életemben, egyikkel sem sikerült, párommal pedig 7 éve próbálkozunk, millió féle képpen, amúgy eszméletlen a szex, végig nagyon élvezem, sokáig bírja, van, hogy 1.5-2 órát is szexelünk, ha ennyi idő alatt nem jutok túl a "szétkarmolom a hátát, annyira jó" érzésen, akkor nem tudom mennyi kellene, 4-5 óra 1 orgazmushoz? Hagyjuk már. Nyalástól többször is el szoktam élvezni(exekkel nyalástól sem sikerült), de hüvelyi úton egyszerűen nem megy, se magamnak, se sehogy.

2019. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kérlek ne küldjetek ismerkedős üzeneteket, párkapcsolatban élek 2 éve. Mindig nagyon jó volt a vele a szex. Előtte másokkal is.

Üzenetben írták, hogy a mennyiség nem egyenlő a minőséggel és, hogy attól, hogy idősebb valaki, még nem biztos, hogy jó az ágyban. Ezt elhiszem, de szám szerint 19 pasival feküdtem le, abból kb 5 pasi volt, (köztük a párom), mind 40+osok, akikkel nagyon jó volt, és egyikükkel sem csak egy alkalom volt. Mégsem sikerült.

2019. máj. 11. 19:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!