Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nevelőapám észrevette, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nevelőapám észrevette, hogy amíg ő zuhanyozott én le sem tudtam venni róla a tekintetemet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fontos tudni, hogy a nevelőapám kifejezetten helyes pasi. Fogalmazhatnék úgy is, hogyha nem lenne együtt az édesanyámmal be jönne nekem. 42 éves, 198 centiméter magas, szikár alak. Mindig elegánsan öltözködik és egy igazi úriember.

Ma viszont zuhanyozni készültem, és megláttam őt háttal nekem. Gyorsan visszahúztam az ajtót, de egy résnyire nyitva hagytam. Megfordult, egy ideig még meg is csodálhattam meztelenül, de egy pillanat múlva rámnézett. Szerintetek mit gondolhatott? Elvégre már nem vagyok kislány, és ha megláttam, akkor vissza kellett volna halkan zárnom az ajtót, nem pedig egy résen keresztül végigmérni. Mit mondjak neki?


22/nő



2019. máj. 19. 18:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Minek mondanál neki bármit?

Nem közvetlenül rád nézett szerintem, csak az ajtó résre. Elgondolkozhatott azon miért hagytad nyitva kicsit.

De magadtól mondanod bármit felesleges.

2019. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne mondj semmit!
2019. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igy van szerintem is. Azt úgy is szavak nélkül észre fogod venni mit gondolt a leskelődésedről. :)
2019. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Semmit ne mondj legközelebb is hagyd résnyire az ajtót !
2019. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szexelnél vele? Felizgatott a gondolat?
2019. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarod elszedni anyád pasiját.
2019. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hozd fel a témát.

Ha meg rákérdez, megmondhatod, hogy zuhanyozni akartál, de aztán láttad, hogy ott van és nem mentél be.

2019. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon csendes zuhanyfej van nálatok, ha nem hallottad hogy a nagyon helyes elegáns úrikany fürdik. Be akartál menni meglesni a Pistát, csak sajnos pont háttal szapanozta a lopmost.
2019. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Előttem szóló: ezt jómeg aszontad!


Szerintem ne mondj semmit se

2019. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Legközelebb menj vele zuhanyozni!!

45f

2019. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!