Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az problémát jelenthet hosszab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az problémát jelenthet hosszabb távon egy kapcsolatban ha nem akarok tablettát szedni és mindig óvszerrel védekezünk?

Figyelt kérdés
Főleg férfiak, hogyan viszonyultok ehhez?
2019. máj. 19. 23:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem akartam vitát generálni a kérdéssel. Igazából nekem nagyon sok ismerősöm van aki szedte probléma nélkül. A probléma akkor kezdődött amikor abbahagyták hogy jöjjön a baba, ami sajnos nem jött. Hízás, szőrösödés az viszont igen. A menstruációjuk hónapokig nem jött meg. Ettől a részétől félek főleg. Tudom hogy sokan vannak akik bírják és nem okoz náluk problémát, nyílván kényelmesebb a tabi, de én nem szeretném.

Ti elhagynátok a lányt ha nem akarja szedni?

2019. máj. 20. 19:48
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valaki pusztán azért hagyna el téged,mert nem akarod tablettával mérgezni magad,akkor amúgy is sokkal jobban jársz nélküle!


(Más alternatíva lehet ez esetleg:

[link]

Ennek is vannak hátrányai,de elég jó véleményeket olvastam róla... )

2019. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%
Mérgezni, már megint ez a hülyeség. Milliárdnyi ember használja a Földön több évtized óta, honnan jön ez a mérgezéses agymenés?
2019. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedj semmi xart mást miatt! A te tested, a te egészséged kell, hogy a legfontosabb legyen! Az ilyen önző férgek, mint itt is az egyik kommentelő, nőt sem érdemelnek! És sem szednék soha tabit!
2019. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Vannak más megoldások pl mi pesszáriumot használunk. Nem olcsóbb és nem drágább mint az óvszer, a Pearl indexe kb ugyanannyi és minkettőnknek élvezetesebb. Az egyetlen amit elvesz az talán a hüvelyi orgazmus de az hogy valamelyikünknek a csiklót is izgatni kell ahhoz hogy elmenjek igazán kis ár azért amennyivel egy pesszárium jobb.


20/L


(tudom hogy főleg férfiak véleményét kérdezted de csak szeretném ha tisztában lennél vele hogy van más megoldás is, én gyógyszer miatt nem szedhetek fogamzásgátlót)

2019. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Pesszárium öt hol sikerült venned? Spermiciddel használjátok?
2019. máj. 29. 21:49
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se szedj fogamzásgátlót. Hidd el tényleg nem jó. Én is szedtem és nekem csak a bajom lett tőle. Szerintem ha szeretitek egymást nem jelent bajt a gumi sem.
2019. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#15-ös vagyok. Én külföldön élek de azt hiszem a hormonmentes.hu árul? Nem vagyok benne 100%-ig biztos. Én a caya passzáriumot használom amit spermicid nélkül nem is javasolnak.
2019. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Külföldön ennyire népszerű a pesszárium?
2019. máj. 29. 22:09
 20/21 anonim ***** válasza:
Halványlila fogalmam sincs. Én is csak neten hallottam róla amikor más megoldást kerestem óvszer vagy gyógyszer helyett. Nem az a fajta vagyok aki szeret ilyenekről másokkal beszélni.
2019. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!