Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kapcsolatban élek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatban élek, viszont gyereket akarok. A hagyományos módon. Ezért szombatonként eljárok bulizni. A barátnőm azt mondta elfogadja, mégis sokat hisztizik. Mit tegyek vele? 26/l

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ez valami nagyon patkány dolog. egy csávóval teherbe ejtetni magadat a tudtán kívül. már bocs.
2017. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Tipikus nő.

Hányinger..

2017. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

annnnnyira kamu ez a sztori de azért ki kell tenni még legalább 8féleképpen

Nem hiszem el hogy valaki így gondolkodna hogy inkább felcsináltatná magát egy idegennel egy buliban minthogy a mesterséges utat válassza


Én is szeretnék egyszer egy gyereket de hogy nem fogok érte lefeküdni egy pasival az biztos


Ja hogy én viszont egy valódi leszbikus vagyok? jah,bocsi -.-

2017. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
amúgy a leszbi lányok miért nem azt csinálják, hogy olyan pasitól kérnek spermát vagy picit szexelnek (értsd, mondjuk a végén beteszi, amikor elmegy), aki nem akar gyereket nevelni, de amúgy tetszene neki, hogy a világban van egy gyereke? szerintem ez értelmes lehetne.
2017. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
A gyereket is meg kellene kérdezni, hogy mit szólna 2 anyához? De mivel ez nem lehetseges ezért inkább ne akarj gyereket. Ne akarj neki rosszat.
2017. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
en sem akarnek se ket anyat, se ket apat..szoval az 5ossel ertek egyet.
2017. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Arra nem gondoltal, hogy a csavot esetleg kvara zavarna, hogy GYEREKE SZULETIK akit nem lathat soha es nem is tud rola? Persze lehet mondani hogy amit nem tud nem faj neki de te is tudod mekkora patkanysag ez. A baratnod es te is selejtes luzerek vagytok mar ha nem kamu.
2017. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

#5 #7

Nekem anyám és apám is van, apa vert minket, anyámat meg nem érdeklem. Inkább lett volna 2 szerető anýám, vagy 2 szerető apám.

2017. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
9# az, hogy vernek-e a szuleid, nem attol fugg, hogy milyen nemuek.....
2017. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne verd át az embereket, találj valakit akivel megbeszéled és belemegy, lehetőleg olyat akit elfogad a partnered.
2017. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!