Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostinál csók és nyalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál csók és nyalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy jó ideje szingli vagyok és már nagyon kívánok egy finom csajt, úgyhogy úgy döntöttem hétvégén elmegyek prostizni. Régi fantáziám, hogy egy prostit kinyaljak...nem csak megpuszilgatnám a punciját, hanem rendesen benyalnék neki :D

Szerintetek jó ötlet? Ha higiénikus, normál punci illatú ott lent, akkor szerintem nem lehet baj. Szerintetek?

Azzal ne gyertek, hogy hányan jártak benne előttem, akár aznap. Pont ez az egyik dolog ami felizgat a prostikkal kapcsolatban. Csóknál ugyanez.


Előre is köszi a válaszokat. :)



2019. máj. 20. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, téged jól lehúzott ez az oláh qrva. Pesten átlagosan 20 ezer egy óra, és az valóban egy órát jelent. Gumi nélkül persze nem csinálják, de jobb is. Szerinted ha veled csinálta gumi nélkül, akkor mással nem?
2019. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Fúj! Remélem kamu. Rengeteg betegséget osszeszedhedsz gumi nélkül. Hogy lehet valaki ennyire igénytelen? Illetve hülye?
2019. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azóta már 3 prostit nyaltam ki és még csak egy pattanás se jött ki rajtam, makk egészséges vagyok (illetve nem, de köze nincs ehhez) :P ..jah és tervben van a 4ik :D
2019. aug. 29. 20:57
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó ízű volt a pinájuk?
2019. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
23%
Fuuuu de undorito
2019. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
4hónap múlva menj el STD szűrésre, oszt utána írd meg, hogy beteg vagy-e vagy sem! :P
2019. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan volt az íze mint bàrmelyik

"Normàl" lànynak akivel voltam...tehát igen, jò ízű :)

2019. aug. 31. 07:01
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Akkor a 4. lesz a gombás :D
2019. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!