Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heteroszexuálisként hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisként hogyan kezeled, kezelnéd le, ha bepróbálkozna egy homoszexuális nálad?

Figyelt kérdés
Melyik félnek kellemetlenebb egy ilyen szituáció? Engem heteróként eléggé zavarna, főleg, ha testi kontaktust is próbálna létesíteni.

2019. máj. 23. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki h bocs de nemegy térfélen játszunk :)
2019. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hú én lányoknál láttam ilyet, két pofon is elcsattant:)
2019. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy pasi ként néha "túl érzékeny/jóindulatú" vagyok, jó nem is vagyok az a nagydarab bika de volt hogy egy idősebb úr (én is 40 vagyok) a piszoárnál le akart kapni neki sem mostam be csak mivel ismerték sokan ott a kocsmában megígértem neki hogy ha mégegyszer próbálkozik csúnyán beégetem mindenki előtt. Nekem nem az a bajom ha egy homo beállítottságú ember bepróbálkozik mert én is próbálkozom nőknél aztán honnan tudom a nemi hovatartozását, hanem a kisebbik baj ha elsőre nem akarja érteni hogy "nem" a másik meg ha elkezd győzködni.. Azzal nagyon ki húzza a gyufát mert engem ne győzködjön hogy "ameddig nem próbáltad nem tudod milyen gyengéd egy férfi", akkor ő meg próbálja ki hogy befogja egy satuba és rácsap kalapáccsal a tojásaira..
2019. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
attól függ hogyan milyen módon próbálkozik be, attól függően küldöm el melegebb éghajlatra
2019. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nálam bi próbálkozott be
2019. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jobb ha elmegy a közelemből is!
2019. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kikergetem a városból :D
2019. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem zaklatva próbálkozik, akkor csak szóban megaláznám és nevetségessé tenném.


Ha zaklatva (fogdosás, etc.) akkor természetesen csontjai törnének. Hogy hány, az a reakciójától függ: ha elszalad, kevesebb.

2019. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azzal azért tisztában van minden válaszoló, hogy akit hidegen hagy a téma, az a heteró beállítottságú.

Aki hagyná, az igazából biszex.

És aki mindenféle csúnyaságokat ír, az a látens homoszexuális... (általában, ők a ...verők)

2019. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9-esnek túl sok volt a Freud, de nyilván ezt még ő maga sem tudja.


Kedves kilences, ha szart akarok veled etetni, és te ellenkezel, akkor igazából titokban szart akarsz enni.


De a válaszod alapján gyanítom, hogy már eddig is ezt tetted.

2019. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!